Purchasing Project Support (z j. niemieckim)

Bergman Engineering Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Przetwarzanie zapotrzebowań, zamówień i umów na towary i usługi

  • Analiza i realizacja zapytań ofertowych (RFQ) oraz dokonywanie zakupów towarów i usług

  • Przygotowywanie i zarządzanie zestawami danych podstawowych i cenników od odbiorców i dostawców

  • Wspieranie wewnętrznych i zewnętrznych klientów lub użytkowników końcowych we wszystkich istotnych aspektach procesu od zakupu do zapłaty

  • Ciągłe doskonalenie i upraszczanie procesów poprzez standaryzację, cyfryzację i automatyzację procesu na każdym jego etapie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie / wiedza z zakresu logistyki, zakupów i zarządzania produkcją

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego pozwalające na swobodną komunikacją

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i proaktywność

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku pracy

  • Ustrukturyzowany sposób pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach projektu przez Bergman Engineering

  • Zatrudnienie na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy bezpośrednio z klientem

  • Pracę u naszego klienta - IAV - międzynarodowego dostawcy rozwiązań R&D dla branży motoryzacyjnej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

  • Dodatek wakacyjny

  • Możliwość przystąpienia do pakietów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa

  • Zaangażowanie w innowacyjne projekty dla renomowanych producentów samochodów

  • Elastyczne godziny pracy i pracę w trybie hybrydowym po okresie wdrożenia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy wrocławską firmą, która działa na terenie całej Polski i Europy. Od 2011 roku zajmujemy się outsourcingiem (kontraktingiem) inżynierów i specjalistów oraz wspieraniem wewnętrznych procesów rekrutacyjnych w firmach produkcyjnych.

Specjalizujemy się w doborze kompetentnych i wysoko wykwalifikowanych pracowników dla firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, lotnictwo, elektromobilność, FMCG, chemia, automatyka i robotyka, metalurgia, budownictwo.

Przewiń do profilu firmy