Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Purchasing Specialist

WINNING MOVES POLSKA SPÓŁKA Z OGRNICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

6 0008 000 brutto / mies.
  • aleja Grunwaldzka 472b
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

WINNING MOVES POLSKA SPÓŁKA Z OGRNICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

aleja Grunwaldzka 472b

Gdańsk

Winning Moves to globalny producent i dystrybutor gier planszowych. Firma została założona w 1997 roku, a jej główna siedziba znajduje się w Londynie. Winning Moves to mała globalna firma, we wszystkich 8 biurach zatrudniamy (tylko) 250 pracowników.

W swoim portfolio posiadamy największe marki: Monopoly, Cluedo, Trivial, Match, Top Trumps. Nasze gry sprzedajemy w ponad 50 krajach na świecie. Sprawdź więcej na http://www.winningmoves.co.uk lub www.winningmoves.pl

Opis stanowiska:

Jako Purchasing Specialist będziesz odpowiedzialny za składanie zamówień u dostawców na gotowe produkty, komponenty i usługi, przy jednoczesnym utrzymaniu silnych relacji z dostawcami. Zamówienia będą musiały być planowane, przydzielane i śledzone od momentu ich złożenia do zakończenia.

Nasz produkt jest powtarzalny, posiada mało skomplikowaną specyfikację, która rzadko się różni. Wyzwaniem jest duża liczba zamówień w jednym czasie, przygotowujemy min. kilkanaście wersji językowych oraz wzorów jednego produktu.

Wewnątrz firmy najbliżej współpracujesz z działem Project Management oraz logistyką.

Miejscem pracy jest Gdańsk, ale stanowisko pracy jest w strukturze 'global operations', manager zarządza międzynarodowym zespołem zdalnie z centrali w Londynie. Zespół POP liczy ok sześciu osób z czego cztery są zlokalizowane w Gdańsku. Codzienna komunikacja odbywa się w języku angielskim.

Praca zdalna: Nasze biuro jest otwarte, ale preferujemy hybrydowy system pracy, gdzie większość zadań wykonujesz zdalnie.

Zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zleceń dotyczących zamówień sprzedaży
  • Odbieranie i sprawdzanie wewnętrznych specyfikacji produktów przed złożeniem zamówienia
  • Składanie zamówień
  • Zarządzanie zamówieniami do momentu ich zakończenie (dostarczenia)
  • Współpraca z zespołami wewnętrznymi w celu zapewnienia terminowych dostaw
  • Sprawdzanie i przetwarzanie faktur dostawców
  • Potwierdzanie harmonogramów produkcji
  • Bliska współpraca z dostawcami i budowanie silnych relacji

Planowanie i prognozowanie

  • Zbieranie prognoz dla obsługiwanych rynków
  • Planowanie z wyprzedzeniem i harmonogramowanie zamówień
  • Planowanie zdolności produkcyjnych i alokacja produkcji w fabrykach

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata podobnego doświadczenia na stanowisku planowania produkcji / zakupów
  • Wiedza i doświadczenie w produkcji / poligrafii
  • Umiejętności programu Excel na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym, w tym wyszukaj pionowo i tabele przestawne (ekwiwalent w pakiecie Google)
  • Doskonała dbałość o szczegóły
  • Silne umiejętności komunikacyjne (ustne i pisemne)

Oferujemy:

  • pracę w małej globalnej firmie, gdzie zarówno fabryki jak i klienci zlokalizowani są na całym świecie
  • pracę w małym zespole w firmie o płaskiej strzukturze organizacyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Mediocover / MultiSport

PROSIMY O CV W JĘZYKU ANGIELSKIM

Ogłoszenie archiwalne