Logo Pracuj.pl

Purchasing Specialist

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszego klienta, lidera w branży opakowaniowej dedykowanych do różnych segmentów biznesu

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna, całościowa obsługa procesów zakupowych
  • Monitoring rynku oraz zarządzanie listami dostawców
  • Definiowanie potencjałów oszczędnościowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Nadzór nad procesem reklamacyjnym.

Wymagania pracodawcy

  • Zaawansowana znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego
  • Gotowość do relokacji do Niemiec ( wsparcie w procesie relokacji ze strony pracodawcy )
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Umiejętność analitycznego myslenia
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności excel.

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze zakupów direct.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w przyjaznym środowisku, wspierającym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów
  • Wsparcie w relokacji
  • Zarobki w EURO
  • Narzędzia niezbędne do pracy.

Purchasing Specialist, Niemcy