Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PV Project Manager

SUN INVESTMENT DEVELOPMENT PL Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Zygmunta Starego 11A

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Osoba pracująca na stanowisku Kierownika Projektu (Project Manager) odpowiedzialna będzie za wsparcie działu środowiskowego w otrzymywaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach poprzez przygotowywanie wniosków, kontakt z podwykonawcami oraz pracownikami administracji publicznej. Praca w SID jako Kierownik Projektu:

  • Nawiązywanie i utrzymanie relacji ze stronami zaangażowanymi w realizację projektów (właściciele nieruchomości, podwykonawcy, pracownicy administracji państwowej),

  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji projektowej,

  • Raportowanie postępów z realizacji projektów,

  • Ścisłą współpracą z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu projektami,

  • Znasz branżę związaną z farmami fotowoltaicznymi - dodatkowy atut,

  • Nie boisz się zmian,

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,

  • Jesteś osobą komunikatywną i kontakt z innymi ludźmi nie stanowi dla Ciebie problemu (praca wiąże się także z wykonywaniem dużej ilości połączeń telefonicznych).

To oferujemy

  • Pracę w młodym, ale doświadczonym zespole, który tworzy unikalną firmę, jaką jest Sun Investment Development,

  • Współfinansowanie pakietu LuxMed oraz Multisport,

  • Dostęp do samochodów służbowych,

  • Dobrze wyposażone biuro w centrum Gliwic,

  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,

  • Bezpośrednią szansę na stworzenie oraz implementację własnych rozwiązań,

  • Ścieżkę kariery opartą na kulturze wzrostu wraz z organizacją. Od 2019 roku odnotowaliśmy wzrost o ponad 400%,

  • Widoczne rezultaty Twojej pracy,

  • Ambitne wyzwania. Jeżeli lubisz rozwiązywać problemy oraz tworzyć nieszablonowe rozwiązania,

  • Wyjazdy służbowe,

  • Szczerą i otwartą komunikację.

O nas

Sun Investment Development to założona w 2017r. firma zarządzająca inwestycjami PV oraz zajmująca się rozwojem projektów w sektorze energii słonecznej na rynkach inwestycyjnych.

Posiada bogate doświadczenie w sektorze energii słonecznej w Polsce i regionie Bałtyckim. Znajduje się wśród 50 najlepszych spółek wg. Rankingu European Solar Portfolios 2020 (Solar Plaza).

Obecnie SIG posiada doświadczenie w dostarczeniu łącznie projektów o mocy 142MW oraz 1000MW+ w zaawansowanej fazie rozwoju.

SIG wraz z grupą firm (Eternia Solar, NoGrid, SIG) uważana jest za liderów sektora solarnego w regionie CEE.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na https://suninvestmentgroup.com

Śledź nas na Instagramie aby zobaczyć jak wygląda nasze codzienne życie w biurze https://www.instagram.com/suninvestmentgroup/