Oferta pracy

Booksy International Sp. z o.o.

Python Developer - Core Team

Booksy International Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 10 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Django

  • Django Rest Framework

  • Celery

  • Elasticsearch

  • SQL (Postgres)

  • REST API

  • Test Driven Development

O projekcie

Jako Python Developer w Booksy dołączysz do zespołu Core odpowiedzialnego za:

-Stabilność i optymalizację usług backendowych

-Optymalizację i ulepszanie kodu

-Pisanie funkcjonalności, z których korzysta cały team backendowy

-Prace koncepcyjne i wyodrębnianie usług, które można używać w całym ekosystemie Booksy

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i dostarczanie oprogramowania, utrzymanie i rozwój aplikacji

  • Udział w procesie analizy nowych funkcjonalności

  • Udział w pracach zespołu programistów przy rozwoju aplikacji w tym udział w testach

  • Przegląd i weryfikacja kodu oraz wyników pracy pozostałych członków zespołu

  • Odpowiedzialność za jakość i stabilność dostarczanego produktu

  • Wykonywanie prac wdrożeniowych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata komercyjnego doświadczenia pracy w języku Python

  • Posiadanie wiedzy teoretycznej dotyczącej programowania

  • Umiejętność programowania w języku Python na wysokim poziomie

To oferujemy

  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb

  • Elastyczne godziny pracy

  • Realny wpływ na kształt aplikacji używanych przez kilka milionów użytkowników

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, multisport, dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • Wiele innych atrakcji :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne