Oferta pracy

Numer referencyjny: KK_0064591

Python Developer

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 11 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • SQL

Mile widziane

  • Java

O projekcie

Dlaczego warto z nami pracować:

Cyfrowe serce ING bije w Pionie Tech. Chcemy być bankiem pierwszego wyboru nie tylko dla naszych klientów, ale również dla specjalistów IT. Nasze priorytety oddają to, jak łączymy potrzeby i oczekiwania obu tych grup.

Priorytety Tech:

- dostępność i stabilność platform,

- motywacja pracowników i komfortowe środowisko pracy,

- efektywność operacyjna,

- digitalizacja i działania na rzecz Klienta,

- bezpieczeństwo i kontrola ryzyka.

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział we wdrożeniu nowego innowacyjnego systemu Core Banking,

  • tworzenie dokumentacji technicznej,

  • przeprowadzanie testów (testy jednostkowe oraz automatyczne),

  • analiza i naprawa błędów programowych,

  • automatyzacja instalacji.

Nasze wymagania

  • znajomość języka Python,

  • otwartość na poznawanie nowych technologii,

  • wykorzystywanie relacyjnych baz danych, języka SQL,

  • wiedza z zakresu narzędzi CI/CD: Git, Artifactory,

  • język angielski (czytanie dokumentacji technicznej),

  • doświadczenie w projektowaniu systemów informatycznych.

  • znajomość języka Java,

  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa aplikacji, m.in. TLS, OAuth2, testy penetracyjne, skanowanie obrazów,

  • doświadczenie w pisaniu testów wydajnościowych, np. Gatling,

  • znajomość systemów i procesów bankowych,

  • znajomość technologii chmurowych,

  • doświadczenie w tworzeniu i utrzymaniu dużych aplikacji.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Dostęp do nowych technologii

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Pakiet sportowy

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]