Oferta pracy

Python Developer (Inteligentna Automatyzacja)

ONWELO S.A.

  • Prosta 67, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

ONWELO S.A.

Prosta 67

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Pandas

  • NumPy

Mile widziane

  • RegEx

  • OCR

  • Machine Learning

O projekcie

Czujesz, że inteligentna automatyzacja to obszar, w którym chcesz się rozwijać? Lubisz dynamiczne środowisko pracy i chcesz szybko się rozwijać? Ciekawią Cię zagadnienia związane z uczeniem maszynowym, rozwiązaniami kognitywnymi i Sztuczną Inteligencją?

Zaaplikuj i zrób krok w dobrą stronę – czekamy na Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i rozwijanie usługi w obszarze Inteligentnej Automatyzacji – ekstrakcja i klasyfikacja informacji z dokumentów cyfrowych, procesowanie danych, automatyzacja procesów biznesowych operujących na aplikacjach web’owych i desktop’owych

  • Realizowanie ciekawych wyzwań zawodowych w perspektywicznej branży (praca dla amerykańskiego klienta oferującego usługi Bot as a Serivce)

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii (AWS Textract, Atlassian Jira, Confluence, Slack, Microsoft Azure Portal i innych)

Nasze wymagania

  • Masz 1-3 lata doświadczenia w programowaniu w języku Python,

  • Posiadasz doświadczenie w korzystaniu z bibliotek: Pandas, NumPy, inne będą dodatkowym atutem

  • Dobrze znasz język angielski ( min.B2)

  • Cechuje Cię analityczne myślenie i umiejętność nieszablonowego podejścia do rozwiązywania problemów

  • Posiadasz bardzo dobre umiejętności komunikacyjnych

  • Potrafisz pracować zarówno w grupie, jak i samodzielnie.

  • Doświadczenie w pracy w oparciu o dane odczytane przez narzędzia OCR

  • Umiejętność budowania precyzyjnych wyrażeń regularnych (RegEx)

  • Zainteresowanie, umiejętności i doświadczenie w działaniu z rozwiązaniami typu machine learning lub opartymi o wykorzystanie sieci neuronowych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na produkt
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Wybierzesz wygodną dla Ciebie formę zatrudnienia

  • Otrzymasz możliwość korzystania z elastycznych godzin pracy

  • Potrzebujesz pracować zdalnie? Jesteśmy otwarci!

  • Zaoszczędzisz czas na dojazdach – pracuj w naszym atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w jednym z 6 miast w Polsce

  • Rozwiniesz swoje umiejętności, współpracując z doświadczonymi ekspertami

  • Będziesz pracować z wykorzystaniem nowych technologii

  • Uzyskasz dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Weźmiesz udział w ciekawych projektach dla polskich i międzynarodowych klientów

  • Otrzymasz możliwość wyjazdu za granicę, jeżeli jesteś mobilny zawodowo

  • Będzie na Ciebie czekać przyjazne i komfortowe środowisko pracy

  • Integracje firmowe pozwolą Ci na bliższe poznanie zespołu

  • Zabezpieczysz swoją przyszłość, korzystając z dodatkowego ubezpieczenia na życie

  • Z prywatną opieką medyczną zadbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich

  • Karta MultiSport Plus umożliwi Ci prowadzenie aktywnego trybu życia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje