Logo Pracuj.pl

Python Developer (Junior/Mid)

BNP Paribas Bank Polska S.A.O firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Marcina Kasprzaka 2

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Phyton

  • Agile

Mile widziane

  • TensorFlow

  • Hadoop

O projekcie

Zapraszamy specjalistów w roli (Junior) Python Developer do Zespołu rozwijającego i utrzymującego automatyzację procesów w oparciu o AI.

Rozwiązania te są elementem rozwijanych oraz nowych produktów w ofercie Banku.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i development oprogramowania z wykorzystaniem procesu zarządczo-wytwórczego w oparciu o JIRA oraz GIT;
  • Projektowanie, tworzenie, wdrażanie, utrzymywanie oraz automatyzacja procesów z użyciem języka programowania Python;
  • Partner w zespole Scrum dla analityków, architektów, deweloperów, testerów oraz Product Ownera;
  • Badanie nowych algorytmów i technologii open source w celu dodania nowych usług lub poprawy doskonałości operacyjnej banku;
  • Pomoc w zakresie najlepszych praktyk wytwórczych i wdrożeniowych.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w programowaniu w języku Python;
  • Praktyczna znajomość języka Python i jego frameworków do ML (Pandas, NumPy, scikit-learn, Plotly, Gensim, SpaCy, FastAPI / Flask);
  • Umiejętność pracy w strukturze projektowej (Agile, SCRUM);
  • Umiejętność planowania i samodzielnej realizacji powierzonych zadań.

  • Znajomość narzędzi i technologii: REST, SQL, wzorców projektowych programowania obiektowego, zagadnień Machine Learning i AI, mikroserwisów, Docker;
  • Dobra komunikacja i umiejętność przedstawiania konceptów technicznych w zrozumiały dla biznesu sposób.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum
  • kanban

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pełne wyzwań;
  • Udział w projektach rozwijających i zabezpieczających aplikacje bankowe;
  • Możliwość zapoznania z najnowszymi technologiami, szkoleń z ekspertami z rynku oraz rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Python Developer (Junior/Mid), Marcina Kasprzaka 2, Wola, Warszawa