Ta oferta pracy jest nieaktualna od 188 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Python Developer

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-02-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR dla największych firm działających w Europie i na świecie.  Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie  na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą  globalne  firmy  z sektorów: IT/Telco, BPO/SSC, Finance oraz FMCG.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miasto: Katowice
    PYT/KAT/2017

    Zadania

    • Adaptacja i rozszerzanie OpenStack dla potrzeb telekomunikacji,
    • Kontrybucja open source do projektów chmurowych.

    Wymagania

    • Zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,
    • Bardzo dobra znajomość języka skryptowego Python,
    • Znajomość systemu Linux.

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Kartę Multisport,
    • Ubezpieczenie na życie,
    • Kartę lunchową,
    • Pakiet relokacyjny,
    • Dofinansowanie kursu języka obcego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.