Oferta pracy

Python Developer

Billennium S.AO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zadania

  • Projektowanie i wdrażanie wydajnej integracji danych i struktury zapytań do obsługi interaktywnych aplikacji internetowych do analizy danych i ulepszenia struktury obsługi danych JS,
  • Projektowanie oraz wdrażanie nowego oprogramowania,
  • Rozwiązywanie problemów w aplikacjach i naprawa błędów,
  • Udział w opracowywaniu koncepcji oraz planowaniu nowych modułów i funkcjonalności,
  • Dbanie o jakość tworzonego kodu.

Czego oczekujemy:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka Python,
  • Dobra znajomość języka JavaScript oraz wybranych bibliotek frontendowych,
  • Znajomość baz danych (najchętniej MongoDB),
  • Mile widziana znajomość języka Go,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – minimum B2.

Co oferujemy:

  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
  • Stabilne, stałe zatrudnienie w oparciu o wybraną przez Ciebie formę umowy (UoP/B2B),
  • Szkolenia wstępne,
  • Realna możliwość rozwoju w kierunku lidera zespołu programistów lub lidera technologicznego,
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport,
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,
  • Wyjątkowe imprezy firmowe oraz wyjścia integracyjne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy