Oferta pracy

Python Developer

Granteam Sp. z o.o.O firmie

2 600‐7 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie systemów informatycznych

  • Tworzenie nowych funkcjonalności systemu w oparciu o analizę potrzeb klienta

  • Praca w międzynarodowych zespołach programistycznych

  • Samodzielna realizacja oraz koordynacja współpracy z zewnętrznymi wykonawcami

  • Tworzenie dokumentacji technicznej i szkoleniowej na potrzeby projektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (lub w trakcie studiów technicznych – informatyka, automatyka i pokrewne)

  • Znajomość języka Python

  • Mile widziana znajomość html/css/javascript/SQL

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie dokumentacji technicznej

  • Pracowitość, zaangażowanie i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Możliwość realizacji prestiżowych projektów dla największych firm w Polsce i na świecie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie

  • Pracę w młodym i oferującym wsparcie zespole

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji oraz atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie od 2.6 do 7 tys. PLN w zależności od umiejętności

  • Miejsce pracy: Kraków, przy wyjeździe w stronę Skawiny

Granteam Sp. z o.o.

Granteam jest polską firmą informatyczną specjalizującą się we wdrożeniach rozwiązań informatycznych usprawniających pracę laboratoriów (systemy klasy LIMS). Granteam to przede wszystkim ludzie, którzy decydują o rozwoju i sukcesach w naszej firmie.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy