Logo Pracuj.pl

Python Developer

Booksy International Sp. z o.o.O firmie

10 000–15 000
netto (+ VAT) / mies.
  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Django

  • Elasticsearch

  • Django Rest Framework

  • Celery

  • PostgreSQL

  • SQL

  • REST API

O projekcie

Booksy to polski startup oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty! Z naszej aplikacji korzysta już 13 mln użytkowników w 100 krajach na całym świecie!

Aktualnie prowadzimy rekrutację do kilku zespołów technicznych, odpowiedzialnych za rozwój naszych produktów oraz za wsparcie biznesu. Szukamy doświadczonych Python Developerów do zespołów: Core, Performance & Productivity, Payments, Billing, Partnerships, Booksy for Business i Booksy for Clients.

Jeśli cenisz sobie świetną atmosferę w pracy i szukasz miejsca, w którym będziesz mieć realny wpływ na rozwój oprogramowania, zgłoś się do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i dostarczanie oprogramowania, utrzymanie i rozwój aplikacji.
  • Udział w procesie analizy nowych funkcjonalności.
  • Udział w pracach zespołu programistów przy rozwoju aplikacji w tym udział w testach.
  • Udział w Code Review.
  • Odpowiedzialność za jakość i stabilność dostarczanego produktu.
  • Wykonywanie prac wdrożeniowych.

Nasze wymagania

  • Masz min. 3 lata komercyjnego doświadczenia pracy w języku Python.
  • Masz kilkuletnie doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych.
  • Znasz dobre praktyki tworzenia oprogramowania
  • Znasz PostgreSQL oraz masz doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych.
  • Pracujesz na frameworku Django.
  • Projektujesz REST API.
  • Znasz język angielski na poziomie min. B1/B2.
  • Nie boisz się doprecyzować wymagań i umiesz zasugerować ciekawe rozwiązania.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

45 (pracujący w mniejszych podzespołach)

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • specjalista cyberbezpieczeństwa
  • product owner
  • project manager
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • mierniki jakości kodu
  • statyczna analiza kodu
  • DDD
  • pair programming
  • TDD
  • Continuous Integration
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • zarządzanie długiem technologicznym
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy wydajnościowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • konferencje w Polsce
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 10 000 - 15 000 PLN netto + VAT adekwatne do Twojego doświadczenia oraz zaangażowania
  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych dog-friendly biur (Warszawa, Bielsko-Biała)
  • Pracę w zgranym zespole, zawsze gotowym do pomocy
  • Realny wpływ na kształt aplikacji używanych przez kilka milionów użytkowników
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku - mamy zespoły w 7 krajach, w tym w USA, Meksyku oraz UK!
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, ubezpieczenie na życie, darmowe zajęcia online z języka angielskiego, platformę kafeteryjną i wiele wiele więcej :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • lekcje j. angielskiego

Etapy rekrutacji

1

Analiza nadesłanych aplikacji

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa sprawdzająca umiejętności i wiedzę techniczną

4

Rozmowa z bezpośrednim przełożonym

5

Decyzja

Python Developer, kujawsko-pomorskie