Oferta pracy

Python Developer

Performance Media sp. z o. o. sp. k.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wojciechowska 7E, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Performance Media sp. z o. o. sp. k.

Wojciechowska 7E

Lublin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • PostgreSQL

  • MySQL

  • MongoDB

  • Git

Mile widziane

  • Django

  • Pyramid

  • Falcon

  • Microsoft Azure

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • zajmiesz się tworzeniem aplikacji opartej na architekturze mikroserwisów;

  • będziesz współpracował z ludźmi otwartymi na pomoc, dyskusję oraz naukę nowych technologii i wspólnie z nimi dostarczał najwyższej jakości kod;

  • swoje umiejętności wykorzystasz do pracy nad ciekawymi i zróżnicowanymi międzynarodowymi projektami;

  • będziesz współpracował z klientami w zakresie definiowania produktów oraz pozyskiwania informacji zwrotnej.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 lata programuje w języku Python;

  • ma doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (PostgreSQL, MySQL) i nierelacyjnymi bazami danych (Mongo);

  • posiada praktyczną znajomość frameworka Flask;

  • może pochwalić się znajomością GIT;

  • posiada doświadczenie w pracy w architekturze opartej na mikroserwisach.

  • znajomość innych frameworków takich jak: Django, Pyramid, Falcon;

  • znajomość platformy Microsoft Azure;

  • doświadczenie w stosowaniu Machine Learning;

  • doświadczenie w pracy z Google Cloud Platform.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne