Oferta pracy

Python Developer

Polska Grupa Lotnicza

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

W PGL pracujemy nad projektem migracji dużego systemu. W ramach niego będziemy modyfikować i optymalizować interfejsy łączące się z bazami danych, kolejką, szyną. Poszukujemy Backend Developera, który w ramach kilkuosobowego zespołu developerskiego będzie pracował przy projekcie.

Twoje obowiązki:

• Projektowanie aplikacji integrujących różne komponenty np., MQ, DB, API, SFTP, preferowany Python

• Projektowanie interfejsów łączących DB, MQ, API

• Tworzenie unit testów

• Identyfikacja i analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych pod względem możliwości i sposobu ich technicznej realizacji,

• Obsługa zgłoszonych błędów danych i/lub problemów wydajnościowych, identyfikacja ich przyczyn oraz poprawa

• Tworzenie dokumentacji

• Dbanie o wysoką jakość kodu

• Współpraca z dostawcami

• Współpraca z Analitykami, Architektami i Testerami

Narzędzia/technologie wykorzystywane w pracy:

• MS SQL;

• Oracle

• Jira, Confluence

• XML/Json

• Bazy danych

• SoapUI/Postman

• REST/Soap

• Git;

• TeamCity

• Control-M

• ESB

Nasze wymagania

• Doświadczenie w pracy jako programista backend min 1,5 roku

• Znajomość Python 3.4 / 3.6 / 3.9,

• Znajomość SQL (Oracle, MS, MySql)

• Umiejętność korzystania z webservisów / API

• Shell /Powershell

• Znajomość Linuxa i Windowsa

• Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej

• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją

• Dowolny język skryptowy

Mile widziane

• Znajomość szyny/Control -M

• Znajomość C# .NET

• Doświadczenie w pracy z kolejkami, głównie Rabbit i IBMMQ, AWS SQS

To oferujemy

• Możliwość pracy zdalnej

• Unikalną na polskim rynku możliwość pracy w bardzo ciekawej branży,

• Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji,

• Pakiet benefitów, w tym bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u w bardzo atrakcyjnych cenach

• Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji

• Wsparcie przełożonego działu w planowaniu ścieżek kariery zawodowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Pod swoimi skrzydłami zrzesza cztery spółki, tj. Polskie Linie Lotnicze LOT SA, LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. (LOTAMS), LS Airport Services SA (LSAS) i LS Technics Sp. z o.o. (LST).

Konsolidacja ww. spółek ma na celu skuteczną rywalizację na rynku oraz osiągnięcie synergii, które wpłyną na rozwój branży lotniczej w Polsce i Europie Środkowo- Wschodniej.

ZMIENIAMY ŚWIAT

Wierzymy, że najważniejszy kapitał to ludzie, którzy tu pracują i wartości, jakie wnoszą do firmy. Innowacyjność, zaangażowanie, profesjonalizm i przyjacielskie relacje, przyczyniają się do osiągania sukcesów.

W PGL codziennie spotykają się ludzie, których pasją jest lotnictwo. Razem tworzymy zespół doświadczonych, wykształconych, ambitnych osób, ekspertów w różnych obszarach.

To dzięki naszym pracownikom i współpracownikom, wszystkich spółek zrzeszonych pod skrzydłami PGL, możemy osiągnąć wiele i budować plany na przyszłość.

Przewiń do profilu firmy