Oferta pracy

Python Developer (New Tech Team)

Booksy International Sp. z o.o.

10 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 23 dni
    do: 13 lis 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Django

  • Elasticsearch

  • Django Rest Framework

  • Celery

  • SQL (Postgres)

  • REST API

O projekcie

Jako Python Developer w Booksy dołączysz do zespołu New Tech odpowiedzialnego za:

● Tropienie nie wydajnych implementacji w obecnych funkcjonalnościach.

● Określenie i wydzielenie nowych domen biznesowych, które można wyodrębniać.

● Tworzenie nowych serwisów, które odpowiadają nowym standardom wydajności i skalowalności.

● Eksperymentowanie z nowymi technologiami, które mogłyby rozwiązać istniejące problemy starszych rozwiązań.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i dostarczanie oprogramowania, utrzymanie i rozwój aplikacji.

  • Udział w procesie analizy nowych funkcjonalności.

  • Udział w pracach zespołu programistów przy rozwoju aplikacji w tym udział w testach.

  • Udział w Code Review.

  • Odpowiedzialność za jakość i stabilność dostarczanego produktu.

  • Wykonywanie prac wdrożeniowych.

Nasze wymagania

  • Masz min. 3 lata komercyjnego doświadczenia pracy w języku Python.

  • Masz kilkuletnie doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych.

  • Znasz dobre praktyki tworzenia oprogramowania

  • Znasz PostgreSQL oraz masz doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych.

  • Pracujesz na frameworku Django.

  • Projektujesz REST API.

  • Znasz język angielski na poziomie min. B1/B2.

  • Nie boisz się doprecyzować wymagań i umiesz zasugerować ciekawe rozwiązania.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 45 (pracujący w mniejszych podzespołach)

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • specjalista cyberbezpieczeństwa
  • product owner
  • project manager
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • DDD

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • konferencje w Polsce

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 10 000 - 15 000 PLN netto + VAT adekwatne do Twojego doświadczenia oraz umiejętności.

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz elastyczne godziny pracy.

  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych dog-friendly biur (Warszawa, Bielsko-Biała).

  • Pracę w zgranym zespole, zawsze gotowym do pomocy.

  • Realny wpływ na kształt aplikacji używanych przez kilka milionów użytkowników.

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku - mamy zespoły w 7 krajach, w tym w USA, Meksyku oraz UK!

  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, ubezpieczenie na życie, darmowe zajęcia online z języka angielskiego, platformę kafeteryjną i wiele wiele więcej :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • lekcje angielskiego

Etapy rekrutacji
1

Analiza nadesłanych CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa sprawdzająca umiejętności i wiedzę techniczną

4

Rozmowa z bezpośrednim przełożonym

5

Decyzja :)

Booksy to polski startup założony w 2013 r., oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta.

Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Przewiń do profilu firmy