Oferta pracy

Python Developer

ALIOR BANKO firmie

  • Łopuszańska 38c, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie robotów - automatycznych narzędzi realnie usprawniających działanie Banku

  • analiza i projektowanie procesów biznesowych Banku

  • implementacja i testowanie zmian oraz ich wdrażanie na środowisku produkcyjnym

Nasze wymagania

  • ukończyłaś/eś studia wyższe na jednym z kierunków: Informatyka, Big Data, Data Science, Metody Ilościowe, Ekonomia, Matematyka

  • posiadasz co najmniej 3 lata doświadczenia w automatyzacji procesów i chcesz rozwijać się w obszarach związanych z tworzeniem, testowaniem i wdrażaniem rozwiązań bazujących na RPA

  • piszesz kody w języku Python

  • posługujesz się technikami data science, machine learning, text mining - w stopniu co najmniej podstawowym/średnim,

  • wykorzystujesz w praktyce metodologię Agile, Scrum

  • posiadasz doświadczenie w tworzeniu i wprowadzaniu standardów pracy zespołu RPA/Agile

  • chcesz rozwijać kompetencje w zakresie coachingu dla mniej doświadczonych członków zespołu

  • znasz zasady modelowania procesów biznesowych

  • potrafisz formułować wnioski i rekomendacje

  • wykazujesz się samodzielnością w poszukiwaniu rozwiązania problemów biznesowych

  • lubisz pracę w zespole, jesteś komunikatywna/ny i staranna/ny w wykonywaniu zadań

  • radzisz sobie ze zmieniającymi się priorytetami i presją czasu

  • chcesz zgłębić tajniki nowoczesnego zarządzania ryzykiem operacyjnym w Banku

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie znajomość platform do robotyzacji np. Blue Prism, UiPath, Automation Anywhere.

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę

  • udział w innowacyjnych pracach nad automatyzacją procesów

  • perspektywę wdrażania własnych pomysłów w ramach obowiązujących procedur

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop