Oferta pracy

Python Developer

iSpot Poland Sp. z. o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Git

Mile widziane

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • Przewodzenie zespołowi w wytwarzaniu oprogramowania

  • Tworzenie i dostarczanie oprogramowania, utrzymanie i rozwój aplikacji

  • Tworzenie dokumentacji projektowej

  • Modyfikacja istniejącego kodu Python

  • Odpowiedzialność za jakość i stabilność dostarczanego produktu

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka programowania Python

  • Biegła znajomość NoSQL DB; MongoDB

  • Doświadczenie w pracy z GIT

  • Znajomość PyTest

  • Wiedza z zakresu metodyk zwinnych (Scrum, Kanban, Lean)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2

  • Podstawy JavaScript, React

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach

  • Wsparcie współpracowników z dużym doświadczeniem (dzielimy się wiedzą)

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opiek medyczna, karta sportowa, dopłata do wypoczynku, zniżki pracownicze, ubezpieczenie na życie)

  • Praca z nowymi technologiami

  • Fajny zespół! :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

iSpot to miejsce, gdzie każdy miłośnik produktów z nadgryzionym jabłkiem znajdzie najbardziej innowacyjne rozwiązania, a także Ekspertów, którzy wprowadzą Cię do świata nowych technologii.

Z naszymi Klientami dzielimy się pasją.

Dołącz do Naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy