Oferta pracy

Python Developer

ING Bank Śląski S.A.

14 00016 000 brutto / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Docker

  • Kubernetes

O projekcie

W związku z rozbudową naszych systemów dedykowanych dla klienta detalicznego i biznesowego poszukujemy osób, które cenią sobie różnorodność projektów i chcą się rozwijać na stanowisku Python Developera. Na co dzień podążamy za nowymi technologiami i dostosowujemy się do zmieniającego środowiska IT, dzięki czemu nasi pracownicy mają realny wpływ na swoją karierę zawodową.

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w tworzeniu aplikacji z elementami AI,

  • implementacja funkcjonalności Platformy AI,

  • analiza i naprawa błędów programowych,

  • automatyzacja instalacji.

Nasze wymagania

  • znajomość języka Python,

  • otwartość na poznawanie nowych technologii,

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji backendowych,

  • wiedza z zakresu narzędzi CI/CD: Azzure DevOps,

  • doświadczenie w projektowaniu systemów informatycznych,

  • znajomość: Docker / Kubernetes / OpenShift,

  • doświadczenie w testowanie oprogramowania - w tym implementacja testów automatycznych,

  • język angielski upper-intermediate.

Mile widziane

  • znajomość Java, SQL.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Dostęp do nowych technologii

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Pakiet sportowy

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]