Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Python Developer

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12 - 15 tys. zł brutto
  • 22.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BCF Software Sp. z o.o.

    BCF Software Sp. z o.o. dostarcza usługi rozwoju oprogramowania na obszarze Unii Europejskiej oraz USA.  Działając globalnie posiadamy biura rozwoju oprogramowania w Opolu i we Wrocławiu.

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się międzynarodową firmą zatrudniającą utalentowanych programistów, kierowanych przez menedżerów z ponad 15-letnim doświadczeniem w globalnym rynku rozwoju oprogramowania. Dzięki wysokiej jakości usług i atrakcyjnym portfolio rozwijamy się w tempie ponad 40% rocznie, zarówno pod względem ilości pracowników, jak i przychodów.

    Jeśli pragniesz szybkiego rozwoju zawodowego, APLIKUJ i dołącz do naszego zespołu. Zapewniamy pełną poufność Twojego zgłoszenia!

    Miejsce pracy: Wrocław
    Wynagrodzenie: 12 - 15 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    Praca w projekcie dla dużej niemieckiej firmy finansowej. Tworzą aplikacje i technologie wspierające zarządzanie tożsamością. Twoje obowiązki będą obejmować rozwój kilku produktów należących do firmy.

    • Rozwój funkcjonalności systemowych w języku Python
    • Poprawianie błędów w oprogramowaniu
    • Tworzenie dokumentacji
    • Tworzenie raportów

    Wymagania:

    • 5 lat doświadczenia w programowaniu w języku Python
    • Security + Cryptography
    • REST API
    • SQL (Postgre)
    • IAM (Authentication protocols): OAuth2.0, OIDC, SAML, ADFS, LDAP
    • Docker, Jenkins, Kubernetes
    • Doświadczenie z środowiskiem Linux
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

    OFERUJEMY:

    • Pakiet relokacyjny do Wrocławia
    • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem bonusowym (13 000 - 15 000 zł brutto miesięcznie, istnieje również możliwość umowy B2B - do 16 500 zł netto w zależności od doświadczenia)
    • Wyjątkową możliwość rozwijania wg ścieżek: menadżerskiej i technicznej
    • Praca w nowoczesnej strukturze organizacyjnej
    • Profesjonalny system szkoleń
    • Praca z nowoczesnymi technologiami i globalnymi klientami
    • Luxmed, Multisport etc.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.