Oferta pracy

Selsey Sp. z o.o.

Python Odoo Developer

Selsey Sp. z o.o.O firmie

  • Stargardzka 2A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 16 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Stargardzka 2A

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Java Script

  • jQuery

  • RestAPI

  • SQL

  • XML

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • analiza potrzeb, projektowanie i budowa rozwiązań na platformie Odoo

  • utrzymywanie i doskonalenie istniejących modułów i aplikacji

  • dbanie o wysoką jakość kodu

  • praca w metodykach zwinnych z wykorzystaniem Jira Software

Nasze wymagania

  • minimum dwa lata doświadczenia w programowaniu w języku Python

  • praktyczna znajomość Python, Java Script, jQuery, XML, RestAPI, Linux

  • doświadczenie w realizacji projektów na styku biznes – IT

  • nastawienie na pracę zespołową oraz zwinne podejście do wytwarzania oprogramowania

  • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL

Mile widziane

  • znajomość procesów biznesowych z obszaru zakupów i sprzedaży zachodzących w systemach ERP

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10-15

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • devOps
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • scrum master
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • NFR

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o preferowaną przez Ciebie umowę

  • szybką ścieżkę decyzyjną, dużą samodzielność i możliwość tworzenia własnych rozwiązań i narzędzi

  • bogaty pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i mienia, drużyna piłki nożnej)

  • możliwość pracy w trybie home office i elastyczne godziny pracy

  • darmowy parking

  • pracę w organizacji nastawionej na budowanie partnerskiej atmosfery i dobrych relacji (płaska struktura, imprezy integracyjne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji
1

wywiad telefoniczny

2

spotkanie - videokonferencja

3

zadanie rekrutacyjne

4

(opcjonalnie: spotkanie techniczne + omówienie zadania)

Kilka słów o nas

Jesteśmy jednym z największych w Polsce sprzedawcą mebli oraz dekoracji. Selsey działa na rynku od 7 lat, na 12 rynkach w Europie. Jesteśmy jednymi z największych dostawców Amazon, Wayfair oraz Groupon. Financial Times uhonorował nas tytułem TOP1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie w 2020 r.

Rośniemy!

W ostatnim roku strukturalnie urośliśmy o 60% i nie zatrzymujemy się w rozwoju. Nasi pracownicy codziennie udowadniają nam, że w e-commerce nie ma rzeczy niemożliwych. Stawiamy na innowacyjność, dlatego docieramy do naszych klientów głównie online. Kreujemy trendy wnętrzarskie i oferujemy im produkty, dzięki którym realizują każdą, nawet najbardziej szaloną wizję aranżacji swoich domowych przestrzeni. Działamy w całej Europie, a zdecydowana większość naszego portfolio powstaje w Polsce.

Nasz zespół

Wiemy, że kreatywni i dobrze zmotywowani pracownicy to podstawa naszego sukcesu. Robimy więc wszystko, by czuli się w Selsey szczęśliwi. Stawiamy na nieformalną atmosferę w pracy oraz swobodę w działaniu. Wybieramy otwartość zamiast sztywnych procedur. Chodzimy w trampkach, ale nie mamy nic przeciwko lakierkom. Wygoda jest najważniejsza, nie tylko w pracy. Jesteśmy sobą, mamy wiele pasji, gonimy za rozwojem, a elastyczność i nieszablonowe myślenie wpisaliśmy w DNA w naszej firmy. Jeśli szukasz miejsca, gdzie każdy Twój pomysł będzie wysłuchany - dobrze trafiłeś. Selsey to Twój drugi dom :)

Przewiń do profilu firmy