Ta oferta pracy jest nieaktualna od 629 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Python Software Developer

  • Żywiec, Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-01-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mając na uwadze stale zmieniające się i rosnące oczekiwania naszych Klientów, jak również prężny rozwój branży IT stawiamy sobie za cel podążanie za najnowocześniejszymi technologiami i rozwiązaniami informatycznymi. W codziennej działalności naszej firmy dbamy o utrzymywanie wysokiego poziomu jakości usług poprzez ciągły rozwój naszej oferty, tak aby nasi Klienci mieli wybór najlepszych rozwiązań, odpowiadających ich potrzebom. Pragniemy stać się dla Nich nie tylko solidnym i zaufanym partnerem biznesowym, lecz przede wszystkim rzecznikiem interesów IT w ich przedsiębiorstwach.

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Żywiec

    Zakres obowiązków

    • Projektowanie i implementacja systemów informatycznych z wykorzystaniem języka programowania Python
    • Praca zespołowa, rozwiązywanie problemów, udzielanie pomocy innym programistom
    • Tworzenie dokumentacji technicznej
    • Ścisła współpraca z analitykami i testerami

    Oczekiwania

    • Minimum trzy lata doświadczenia w projektowaniu i programowaniu rozwiązań z wykorzystaniem języka Python oraz Django
    • Znajomość HTML/XHTML, Java Script
    • Znajomość SQL, umiejętności pracy z relacyjnymi bazami danych .
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na posługiwanie się dokumentacją techniczną
    • Znajomość i swobodne poruszanie się w środowisku Linux
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Samodzielność i dokładność

    Mile widziane będzie:

    • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT
    • Doświadczenie w projektowaniu REST’owych API
    • Znajomość AngularJS
    •  Chęć stałego rozwoju oraz poszerzania wiedzy.

    Oferujemy:

    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
    • Interesującą i samodzielną pracę w szybko rozwijającej się firmie
    • Realizację projektów dla dużych klientów biznesowych oraz z sektora publicznego
    •  Profesjonalne szkolenia
    •  Pracę w miłej atmosferze
    • Wynagrodzenie mieszczące się w zakresie 6 000 – 9 500 netto B2B (jesteśmy elastyczni co do formy zatrudnienia)

    Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać klikając APLIKUJ na dole ogłoszenia.
    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.