Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Python Software Developer

LocalbiniO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

O projekcie

Poszukujemy Python Software Developerów gotowych do podjęcia nowych wyzwań w naszym projekcie, w Poznaniu lub zdalnie. Umowa B2B.

Ta rola jest odpowiednia dla osoby, która chciałaby przyczynić się do wymagającego procesu transformacji IT w LocalBini.

Twoim głównym zadaniem będzie wsparcie transformacji technologicznej z aplikacji monolitycznej do architektury opartej na mikro serwisach w AWS. Do Twoich zadań będzie należała współpraca z doświadczonymi programistami Python. Jeżeli bardzo dobrze znasz technologie backendowe oraz masz co najmniej podstawową znajomość frontendu jesteś kandydatem(tką), którego szukamy.

Twoje codzienne obowiązki będą się sprowadzały do implementacji nowych funkcjonalności; pisania testów jednostkowych, integracyjnych i e2e oraz tworzeniu dokumentacji. Jeżeli będziesz chciał(a) możesz być również zaangażowany(a) przy rozwijaniu frontendu (React).

Będziesz częścią wielofunkcyjnego zespołu, który jest odpowiedzialny za pełny cykl życia oprogramowania, od pomysłu do wdrożenia.

Twój zakres obowiązków

  • Praca z istniejącym zespołem programistów, w celu opracowania rozwiązania programowego.

  • Pisanie testów jednostkowych, integracyjnych i e2e.

  • Przygotowywanie i dbałość o dokumentację projektową

  • Udoskonalanie wdrożonych rozwiązań pod kątem wydajności oraz technologii

  • Współpraca z analitykami danych, w celu poprawienia działania LocalBini

  • Wymiana pomysłów z projektantami UI/UX Python

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w języku Python (preferowane).

  • Praktyczna znajomość usług chmurowych (AWS/Terraform)

  • Dobra znajomość Python i podstawowa znajomość JavaScript (np. React z TypeScript).

  • Podstawowa znajomość baz danych SQL i no-SQL (np. MySQL, MongoDB)

  • Znajomość prawidłowego testowania platformy: testy jednostkowe, testy integracyjne, zwłaszcza end to end używając Cucumber lub Behave.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Otwartość na naukę i poszerzanie swojej wiedzy.

  • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie.

Mile widziane

  • Doświadczenie przy implementacji SPA w nowoczesnym frameworku JavaScript (preferowany React).

  • Podstawowa znajomość zasad projektowania aplikacji (UI/UX).

  • Płynna znajomość polskiego.

To oferujemy

  • Oferujemy pracę całkowicie zdalną; w pełnym wymiarze czasu pracy (100%) lub jako dodatkową aktywność, na poziomie 40-50%.

  • Dołączenie do zespołu, który przyczyni się do uruchomienia platformy LocalBini 2.0.

  • Możliwość wpływania na organizację LocalBini.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w zamian za pełne zaangażowanie w LocalBini.

  • Pracę w dynamicznym zespole..

Localbini

LocalBini AG to szwajcarski start up, którego misją jest łączenie ludzi poprzez wspólne przeżycia tzw. Experiences. Platforma powstała, aby umożliwić każdemu, kto chciałby dzielić się swoją wiedzą i pasją, stworzenie profilu oraz wyjątkowych doświadczeń. Zapotrzebowanie na niestandardowe, zindywidualizowane wycieczki wzrasta, dlatego

platforma LocalBini pomaga turystom poszukującym wyjątkowych i autentycznych doznań, nawiązanie kontaktu z entuzjastycznymi mieszkańcami tzw. Locals, którzy je oferują.

Aktualnie dążymy do przeniesienia tych przeżyć do przestrzeni interaktywnej poprzez transmisję na żywo w 3D i 360°. Dlatego możemy potrzebować właśnie Ciebie!

Przewiń do profilu firmy