Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Python Test Developer

SII Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.
Python Test DeveloperNumer ref.: 201020-WCVW8
Twoje zadania:

Dołącz do Centrum Kompetencyjnego Embedded i zmieniaj świat w dziedzinie elektro mobilności oraz infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych.

Zespół projektowy rozwija oprogramowanie do szybkich ładowarek stacjonarnych samochodów elektrycznych wykorzystując technologię: C/C++, Java (na systemy z rodziny Linux). Projekt jest prowadzony zgodnie ze standardem OCPP 1.6 (Open Charge Point Protocol). Dzięki zastosowaniu zaawansowanych algorytmów w systemie możliwe jest efektywne zarządzanie wykorzystaniem energii.

  • Automatyzacja testów z użyciem Pythona i Robot Framework (testy funkcjonalne, regresji)
  • Utrzymanie stabilnego i działającego środowiska testowego (HW&SW)
  • Analiza i rozwiązywanie problemów sprzętowych
  • Testowanie manualne
  • Pisanie przypadków testowych i współtworzenie scenariuszy testowych
  • Analiza wyników testów i zgłaszanie ich do zespołu developerów (Azure Devops Serwer)
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia jak najwyższej jakości aplikacji, w tym udział w spotkaniach projektowych m.in. daily,  grooming, review proces
  • Praca w metodyce Kanban (GIT, Gerrit)
Twoje umiejętności:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku testera automatyzującego
  • Doświadczenie w pracy z hardware’m
  • Znajomość narzędzi takich jak: Robot Framework lub Selenium
  • Umiejętność programowania w Pythonie
  • Doświadczenie w pracy z systemem operacyjnym Linux
  • Znajomość jednego z języków skryptowych np. Bash
  • Znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN)
  • Doświadczenie w pracy w Scrum/Kanban
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minium B2)
  • Komunikatywność, otwartość i zaangażowanie
  • Mile widziana wiedza z zakresu Continous Integration (w tym znajomość Jenkinsa)

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudniając 4 500 specjalistów Sii jest
    liderem w swojej branży
  • Tytuł Great Place to
    Work
    przyznawany
    od 2015 roku
  • Prestiżowe projekty dla polskich i
    międzynarodowych
    klientów
  • Praca w gronie
    najlepszych ekspertów
  • 500 000 PLN rocznie na wsparcie
    pasji pracowników i wolontariatu
  • Job Changer - aplikacja wspierająca zmiany projektów
  • Nowocześnie
    zaprojektowane,
    komfortowe biura
  • Prywatna opieka
    zdrowotna i karta
    Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Udział w wielu
    szkoleniach, meetupach
    czy webinarach

Zainteresowała Cię ta oferta?

Ogłoszenie archiwalne