Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

QA Automation Engineer

SOLBEG

umowa o pracę
14 00023 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
17 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Zapraszamy do firmy, w której możesz pracować nad projektami z dziedziny Fintech, Healthcare, Social Networking, Logistyki, Sportu i zakładów bukmacherskich, Resource Management i inne. Wybór projektu zależy zarówno od preferencji kandydata, jak i od wyników rozmowy kwalifikacyjnej.

Nasze wymagania

  • Ponad 2 lata doświadczenia jako Inżynier Automatyzacji Testów w tworzeniu frameworków testowych dla aplikacji mobilnych i przeglądarkowych.

  • Dobra znajomość JavaScript/TypeScript lub Java lub Python.

  • Doświadczenie w pisaniu jasnych, zwięzłych i kompleksowych planów pracy.

  • Praktyczne doświadczenie z automatycznymi narzędziami testowymi (Selenium WebDriver, Appium, JMeter).

  • Doświadczenie z jednym z automatycznych narzędzi testujących JS (preferowany Puppeteer).

  • Znajomość różnych podejść do automatyzacji testów (oparte na słowach kluczowych, oparte na danych, BDD, hybrydowe).

  • Zrozumienie systemu kontroli wersji Git.

  • Znajomość stosu technologii WWW (XML, REST, XPath, HTML, CSS, AJAX).

  • Praktyczne doświadczenie z integracją z usługą w chmurze Sauce Labs.

  • Doświadczenie w procesach śledzenia defektów i powiązanych narzędzi (Jira).

  • Średniozaawansowany (B1+) poziom języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • PLUSEM BĘDZIE: Znajomość Java i SQL.

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro w samym centrum Warszawy

  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej

  • Elastyczne godziny pracy

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Karty MultiSport i Lux Med

  • Wsparcie psychologiczne

  • 4 dodatkowe dni wolne

  • Kursy językowe

  • Wsparcie mentorskie

  • Kursy i szkolenia

  • Program poleceń pracowniczych

  • Udział w międzynarodowych projektach

  • Dzielenie się wiedzą

  • Kawa, herbata, owoce i słodycze w biurze

  • Rodzinne, integracyjne i charytatywne eventy

O nas

Solbeg to międzynarodowa firma zajmująca się rozwojem oprogramowania i doradztwem, posiadająca 9 oddziałów w 7 krajach na całym świecie i zatrudniająca ponad 1000 ekspertów. Dostarczamy rozwiązania, które pomagają firmom, w wielu obszarach działalności, poprawić ich wyniki i wyprzedzić konkurencję.

Podejmij wyzwanie i dołącz do nas!