Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

QA Automation Engineer

Amsterdam Standard Sp. z o.o.

12 00017 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Jana Kilińskiego 2

Dębniki

Kraków

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Technologie i narzędzia w AS:

● kod wersjonowany jest w serwisie GitHub/BitBucket, stosujemy gitflow + code review,

● do zarządzania projektami używamy głównie Jiry,

● jeśli tylko jest możliwość i ma to sens, pracujemy w Scrumie,

● serwisy w 8/10 przypadków hostowane są w chmurze (z mocną przewagą AWS),

● błędy w kodzie produkcyjnym monitorujemy w Sentry,

● do monitoringu używamy prometheusa/ grafana/ datadog,

● nowe projekty są stawiane na k8s, ECS, ze wsparciem naszego wewnętrznego zespołu devops,

● do developmentu i testowania wykorzystujemy AWS/Azure lub nasze firmowe serwery, ale też dostępne są dedykowane maszyny wirtualne,

● korzystamy z narzędzi ze świata Google Workspace,

● dostęp do poszczególnych narzędzi jest scentralizowany z użyciem LDAPa,

● do codziennej komunikacji używamy Slacka (płatnego ;-)), do wideokonferencji Google Meet,

● standardy, tips & tricks, howto, krótki opis naszej kultury i wiele innych informacji można znaleźć na firmowej wiki,

● część czasu (okienko między projektami) poświęcamy na rozwój wewnętrznych i otwartych projektów np: yake.amsdard.io,

● kochamy wdrażać najświeższe rozwiązania do naszych projektów.

Twój zakres obowiązków

  • współpraca przy tworzeniu wymagań i testów praca z właścicielem produktu i programistami,

  • współpraca z SCRUM,

  • przygotowywanie przypadków testowych i zestawów testów, testowanie nowych funkcjonalności,

  • opracowywanie i utrzymywanie testów automatyzacji, które składają się z end-to-end i UI.

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w testowaniu aplikacji internetowych,

  • dobrej znajomości metodologii QA oprogramowania dla projektów Agile,

  • doświadczenia w pracy z architekturą klient-serwer i automatyzacją,

  • praktycznego doświadczenia w testowaniu integracji UI i API,

  • praktycznego zrozumienia protokołu REST i HTTP,

  • doświadczenia w pisaniu testów automatycznych z wykorzystaniem popularnych frameworków testowych, takich jak Cypress, Playwright czy Selenium,

  • biegłości w sterowaniu systemami źródłowymi,

  • kreatywności w projektowaniu scenariuszy testowych, skryptów czy procedur wpisujących się w koncepcje Automatyzacji Testów w ramach potoków CI/CD,

  • znajomości narzędzi takich jak JIRA, TestRail, TestFlo, XRay,

  • dobrej znajomości języka angielskiego.

Mile widziane

  • certyfikat ISTQB,

  • znajomość PageObject lub innych metodologii zorientowanych obiektowo.

Podział czasu pracy
45%

nowe funkcjonalności

30%

utrzymanie/naprawa błędów

5%

dokumentacja

20%

spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • programista testów automatycznych
  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • automatyzacja testów

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • masz wpływ na projekt i na technologie w nim użyte, bo liczymy się z Twoim zdaniem,

  • jeśli potrzebujesz nowego laptopa, słuchawek lub kolejnych wyzwań w innym projekcie, to od razu działamy,

  • możesz pracować z jednego z naszych biur (Kraków, Wrocław, Rzeszów) zdalnie lub hybrydowo,

  • rozwijasz się – oferujemy wewnętrzne warsztaty, szkolenia zewnętrzne, hackathony i masz do dyspozycji swój budżet szkoleniowy i integracyjny,

  • twój work-life balance jest dla nas ważny – pracujesz w elastycznych godzinach,

  • możesz wybrać pomiędzy B2B (zawiera płatne dni urlopowe) lub UoP,

  • możesz skorzystać z dofinansowanej przez nas wizyty u fizjoterapeuty, karty Multisport i prywatnej opieki medycznej,

  • integrujemy się – czekają na Ciebie ciekawe imprezy oraz pizze w piątki i nie tylko.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Więcej informacji o naszej firmie znajdziecie na www.amsterdamstandard.com

Poznaj nas lepiej i zobacz jak się u nas nie 🙃 pracuje!

Etapy rekrutacji

  • Weryfikacja CV - Jeśli jesteśmy zainteresowani, odezwiemy się do 5 dni roboczych :)

  • Rozmowa HR - 30-minutowa rozmowa wideo (zwykle używamy Google Meet), na której przekażemy Ci najważniejsze informacje o AS.

  • Weryfikacja Techniczna - 60-minutowa rozmowa wideo z jednym lub dwoma naszymi weryfikatorami technicznymi. W tym czasie chcemy ocenić Twoją wiedzę, umiejętności i odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z pracą u nAS.

  • Zadanie/spotkanie z klientem* - w zależności od procesu możesz otrzymać zadanie do wykonania i/lub zaproszenie szybką rozmowę z naszym Klientem.

  • Feedback - Wszyscy kandydaci, którzy wzięli udział w spotkaniach rekrutacyjnych, otrzymują od nas informację zwrotną. Część z nich jest połączona z ofertą pracy, którą mamy nadzieję, że przyjmiesz :)

  • Witamy na pokładzie! - możesz wybrać pomiędzy umową B2B, a umową o pracę i rozpocząć swoją nową przygodę zawodową w Amsterdam Standard.

Cześć! Zanim zdecydujesz się przesłać nam swoje CV, chcielibyśmy Ci się przedstawić.

Jesteśmy Amsterdam Standard — polskim software housem z biurami w trzech polskich miastach i jednym w Amsterdamie. Na co dzień wspieramy naszych klientów z Holandii, przekształcając ich odważne pomysły w rzeczywistość. U nAS możesz liczyć na rozwój swoich umiejętności, zarówno technicznych, jak i miękkich, najnowsze technologie w projektach oraz mieć pewność, że zarówno atmosfera w pracy, jak i Twój work-life balance jest dla nas bardzo ważny.

Teraz czekamy na Twój ruch! 😉

Przewiń do profilu firmy