Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

QA Engineer

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

 top
Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami: RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

Dzięki sieci ponad 1600 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy
dla ponad 20 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:
QA Engineer
Miejsce pracy: Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozwój platformy sklepów internetowych największych marek odzieżowych w Polsce, w tym Reserved,
  • Przygotowanie i przeprowadzanie testów funkcjonalnych,
  • Definiowanie zespołowi developerskiemu wymaganych zmian,
  • Utrzymywanie i rozwój platformy testów automatycznych,
  • Analizowanie wyników testów, optymalizacja procesów testowych, zarządzanie i przygotowywanie danych testowych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów - preferowane kierunki ścisłe, szczególnie informatyka,
  • Skrupulatność i dokładność w przeprowadzaniu testów manualnych,
  • Wnikliwe analizowanie problemów oraz zgłaszanie defektów,
  • Doświadczenie z frameworkami automatyzacji testów: Selenium WebDriver, JUnit, TestNG,
  • Dobra znajomość SQL,
  • Dobra znajomość któregoś z wymienionych języków programowania: JAVA, PHP, Python,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Dokładność, systematyczność oraz samodzielność wykonywanych zadań,
  • Mile widziane doświadczenie związane z narzędziami Continious Integration (np. Jenkins, Bamboo).

OFERUJEMY:

  • Realny wpływ na wygląd i działanie stron marek Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay,
  • Perspektywę rozwoju w zakresie najnowszych rozwiązań i narzędzi,
  • Udział w ciekawych projektach wykraczających poza standardowe strony internetowe,
  • Zespół, w którym panuje kultura dzielenia się wiedzą,
  • Przyjazna atmosfera i wsparcie ze strony zespołu,
  • Umowa o pracę z atrakcyjnym systemem premiowym lub B2B.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy,
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się