QA Engineer

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.03.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 24.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    QA Engineer
    Miejsce pracy: Gliwice
    Nr ref.: 2019/QA Engineer/1

    CodeConcept świadczy usługi outsourcingu oprogramowania. Specjalizujemy się w rozwijaniu i integrowaniu systemów informatycznych. Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wysokospecjalistycznego oprogramowania PC (software), wbudowanego (firmware) oraz oprogramowania Web dla różnych sektorów/branż. Efektem naszego doświadczenia i różnorodności realizowanego przez nas oprogramowania jest unikalny zespół specjalistów, którzy łączą szeroką wiedzę z zakresu technologii informatycznych z kreatywnością, pasją i zaangażowaniem. Obecnie poszukujemy osoby do pomocy w zarządzaniu sprawami organizacyjnymi firmy.

    Obowiązki:

    Osoba zatrudniona na stanowisku QA Engineer będzie odpowiedzialna za testy aplikacji. Główne obowiązki związane ze stanowiskiem pracy jako QA Engineer związane będą przede wszystkim z udziałem w procesie jakościowej oceny oprogramowania na różnych etapach jego tworzenia, w tym:

    • przygotowywanie pojedynczych testów funkcjonalnych oraz pełnych test planów;
    • przeprowadzanie testów funkcjonalnych według test planów;
    • przygotowywanie raportów z testów w tym raportów dla finalnych testów akceptacyjnych;
    • dbanie o wysoką jakość tworzonych aplikacji.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie;
    • sprawna obsługa komputera;
    • zdolność analitycznego myślenia;
    • umiejętność zrozumienia różnorodnych procesów biznesowych oraz ich odzwierciedlenia w funkcjonalnościach aplikacji/systemu;
    • umiejętność projektowania testów funkcjonalnych oraz całych test planów;
    • skrupulatność, cierpliwość oraz dokładność;
    • konsekwencja oraz bezkompromisowość.

    Profil idealnego kandydata:

    • wyższe wykształcenie, najlepiej techniczne (informatyka, matematyka, fizyka, pokrewne);
    • odpowiedzialność, zaangażowanie w powierzone zadania, komunikatywność, profesjonalizm;
    • cierpliwość i skrupulatność;
    • umiejętność szybkiego uczenia się;
    • analityczne myślenie;
    • umiejętność pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i doświadczeniami;
    • doskonała znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • pracę w zespole z dużym doświadczeniem programistycznym;
    • niezwykle przyjazną atmosferę;
    • elastyczne godziny pracy;
    • możliwość pracy nad ciekawymi projektami;
    • dużą różnorodność projektów;
    • udział w realizacji bardzo dużych projektów o zasięgu międzynarodowym;
    • pakiet dodatkowy (nauka angielskiego, szkolenia, wstęp na obiekty sportowe, wyjazdy integracyjne, chillout room), no i bardzo dobrą kawę.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikuj wraz z podaniem nr ref. oraz o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

    CodeConcept Sp. z o.o.
    Ul. Toszecka 101
    44-100 Gliwice
    Tel. 32 23 00 290