Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

QA Engineer

DevireO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

QA Engineer

Dla Klienta z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży IT, który tworzy oprogramowanie automatyzujące oraz optymalizujące potężne procesy produkcyjne na całym świecie, poszukujemy osoby do zupełnie nowego zespołu w strukturach organizacji.

Oczekiwania:

  • Min. 4 lata doświadczenia na stanowisku Testera
  • Doświadczenie jako Kierownik Zespołu Testerskiego/Team Leader/Lider działu testów
  • Doświadczenie w projektowaniu, planowaniu, prowadzeniu i dokumentowaniu testów
  • Ustalanie procedur związanych z testowaniem oprogramowania
  • Znajomość narzędzi wspomagających automatyczne testowanie aplikacji webowych, mobilnych i desktopowych
  • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu środowiskami testowymi
  • Doświadczenie z systemami zarządzania przypadkami testowymi, narzędziami kontroli i zarządzania defektami
  • Umiejętności programowania umożliwiające wdrażanie automatyzacji testów (mile widziany C#/.NET)
  • Rozumienie zasad metodyk Waterfall oraz Agile
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Rozumienie koncepcji procesów CI/CD
  • Otwarta i proaktywna postawa

Zadania na tym stanowisku:

  • Ciągłe dbanie o zapewnianie jakości produktu
  • Wyznaczanie standardów jakości testowania w ramach organizacji
  • Definiowanie strategii i procesów, planowanie testów i fazy cyklu testowania oprogramowania
  • Współpraca zgodnie z założeniami zwinnych praktyk
  • Wyznaczanie, ustalanie standardów jakości i wskaźników dla bieżących projektów
  • Monitorowanie i dokumentowanie wyników testów
  • Optymalizacja automatyzacji testów
  • Monitorowanie punktów kontrolnych podczas procesów testowania
  • Zarządzanie całym procesem testowania - planowanie, koordynacja pracy, odpowiedzialność za wykonanie w całej organizacji
  • Mentoring dla innych osób w zespole, dzielenie się wiedzą, wsparcie podczas codziennej pracy

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • Różnorodne projekty o zasięgu międzynarodowym
  • Udział w kursach i szkoleniach
  • Praca przy projektach dla światowych liderów w branży przemysłowej, które naprawdę mają znaczący wpływ na optymalizację globalnych procesów produkcyjnych, przemysłowych na całym świecie
  • Elastyczne godziny pracy, obecnie praca full remote
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenia grupowe, opieka medyczna)
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość budowania nowego działu w strukturach Firmy całkowicie od podstaw:)

Aplikuj i porozmawiajmy o szczegółach nowego wyzwania zawodowego!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne