Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

QA Engineer

DevsData LLC

17 00021 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Puławy

    Puławy, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • PHP

O projekcie

Chcesz wykonywać wpływową pracę? Czy chcesz, aby Twój wkład został doceniony i wzięty pod uwagę? Zgłoś się i twórz cyfrową przyszłość z nami!

Dołącz do lidera na rynku zdjęć biometrycznych i twórz aplikację mobilną oraz stronę internetową, dzięki którym robienie zdjęć paszportowych i innych dokumentów jest łatwe, szybkie i przyjemne. Wykorzystując sztuczną inteligencję oraz najnowsze technologie, pomagaj tysiącom ludzi każdego dnia wygodnie robić zdjęcia identyfikacyjne.

Twój zakres obowiązków

  • Wypracowanie z zespołami deweloperskimi i produktowymi właściwej strategii utrzymywania jakości.

  • Projektowanie, tworzenie i wdrożenie ekosystemu do tworzenia testów.

  • Systemowe podnoszenie umiejętności deweloperów w zakresie zachowywania jakości.

  • Docelowo objęcie kontrolą jakości 100 serwisów i aplikacji odwiedzanych globalnie przez miliony osób miesięcznie.

Nasze wymagania

  • Ponad 3 lata doświadczenie jako tester lub programista;

  • Umiejętność wykorzystywania technologii służących do automatycznego testowania aplikacji mobilnych/webowych;

  • Umiejętność programowania w dowolnie wybranym języku (preferowany Python/PHP);

  • Posiadanie podstawowej znajomość CI/CD, praktyk DevOps oraz AWS/GCP/Azure;

  • Mile widziana umiejętność testowania pod kątem bezpieczeństwa.

To oferujemy

  • Ogromny wpływ na docelowy kształt rozwiązań wraz z potencjałem wzrostu zespołu,

  • Nowoczesny ekosystem technologiczny,

  • Dodatkowe benefity (karta sportowa, opieka medyczna),

  • Budżet szkoleniowy oraz możliwość pracy z różnych biur.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Would you like to work for the most innovative startups in the USA and international clients? You've come to the right place! DevsData LLC connects talented programmers from Poland with the most desirable job offers from around the world.

We offer a unique opportunity to continue your career path and get to know the business from many different angles in a rapidly growing startup. As we develop and face new challenges, we are once again looking for great people to join our team!

👉 Are you a passionate, open-minded person with the curiosity and creativity to blaze new paths? Do you want to gain experience in the IT industry? If you are not afraid of challenges - apply now! We're looking for a candidate who will join us as a Junior Tech Recruiter!

Przewiń do profilu firmy