Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

QA Engineer

  • Rybnik, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    QA Engineer

    miejsce pracy: Rybnik

    kim jesteśmy

    W dzisiejszych czasach jedyną stałą jest zmiana. To właśnie zmiana napędza rozwój i innowacje, a kto się nie rozwija, ten stoi w miejscu. Fireup.pro to software house, który chce zmieniać otaczającą nas rzeczywistość. Osiągamy to dzięki ludziom: ich pasji, wiedzy i doświadczeniu. Jesteśmy zdalnymi zespołami developerskimi, które nie tylko realizują projekty międzynarodowe, ale także doradzają i wspierają swoich klientów. Dołącz do nas i razem z nami zmieniaj przyszłość IT. Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na www.fireup.pro

    szukamy osoby, która:

    + jest komunikatywna, potrafi współpracować z innymi

    + nie boi się nowych wyzwań

    + angażuje się i dba o dobro firmy

    + interesuje się światem IT i nowymi technologiami

    + stawia na rozwój zawodowy

    + posiada umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

    + jest kreatywna

    jakie mamy dla Ciebie zadania:

    + tworzenie strategii testów

    + automatyzację przypadków testowych

    + przeprowadzanie testów oprogramowania/ aplikacji

    + współpraca z całym zespołem projektowym w pełnym cyklu rozwoju oprogramowania i usuwaniu błędów

    + zapewnianie zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i systemowymi

    czego oczekujemy od Ciebie:

    + wiedzy dotyczącej testowania oprogramowania

    + doświadczenia w pracy z językiem Java w zakresie pozwalającym na automatyzację testów

    + umiejętności pracy z Selenium lub Jmeter

    + znajomości języka angielskiego

    mile widziane:

    + znajomość technik DDD oraz BDD

    + wiedza dotycząca architektury opartej o mikrousługi

    + praktyczna umiejętność obsługi Elasticsearch, SpringBoot, AMQP, RabbitMQ, Jira, Git, GitLab, Jenkins

    co możemy Ci zaoferować:

    b2b

    UoP/B2B

    praca

    komfortowe miejsce pracy

    kuchnia

    dobrze wyposażona kuchnia

    szkolenia

    szkolenia

    dress code

    swobodny dress code i atmosfera

    eventy

    eventy firmowe

    owocowo

    owocowe poniedziałki i słodkie piątki

    biblioteka

    dostęp do firmowej biblioteki

    W CV prosimy o dodanie tekstu:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Trans.eu Group Spółka Akcyjna z siedzibą w Wysokiej, ul. Chabrowa 4, 52-200 Wysoka, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego.” Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem