Oferta pracy

QA Engineer

Billennium S.AO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
QA Engineer

Zadania

  • Koordynacja czynności testowych
  • Przygotowywanie planów oraz harmonogramów testów
  • Komunikacja wewnątrz - projektowa
  • Zapewnienie zgodności testowania z obowiązującymi procedurami
  • Tworzenie raportów z przeprowadzonych czynności testowych
  • Współpraca z zespołami z różnych obszarów biznesowych
  • Przygotowywanie przypadków testowych
  • Analiza problemów oraz zgłaszanie błędów
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w testowaniu aplikacji (testy funkcjonalne, akceptacyjne, automatyczne)
  • Doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych oraz dokumentowania wyników testowych
  • Bardzo dobra znajomość UML
  • Bardzo dobra znajomość SQL będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość TFS/ HP ALM/ HP Quality Center
  • Znajomość JIRA
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej oraz analitycznej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku lidera testów w projekcie
  • Certyfikat ISEB/STQB – będzie dodatkowym atutem
  • Certyfikat ITIL Foundation – będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (UoP/B2B)
  • Możliwość pracy w modelu częściowo zdalnym
  • Szkolenia wstępne i plan rozwoju, wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz karta Multisport
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego
  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku projektowym

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy