Oferta pracy

QA Engineer/Tester

Booksy International Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Testowanie manualne

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie planów testów w oparciu o standardy firmy

  • Analiza przypadków testowych, oceną i weryfikacją wymagań

  • Analiza i badanie zgodności tworzonych funkcjonalności względem specyfikacji

  • Dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań

  • Zwracanie uwagi na aspekty użyteczności (UX)

  • Współpraca z zespołem analityków i programistów

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w testach web i mobile

  • Umiejętność tworzenia manualnych przypadków testowych, scenariuszy oraz przygotowywania danych testowych

  • Umiejętność realizowania scenariuszy testowych

  • Umiejętność tworzenia raportów i dokumentacji wyników wykonanych testów

  • Umiejętność analizowania dokumentacji technicznej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Podstawy Technical SEO (mile widziane)

To oferujemy

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb

  • Elastyczne godziny pracy

  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz do prywatnej opieki medycznej

  • Współpracę z ludźmi, którzy wiedzą, co robią

  • Pracę w zgranym zespole zawsze gotowym do pomocy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Booksy to polski startup założony w 2013 r. z siedzibą w San Francisco, oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta.

Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Przewiń do profilu firmy