Oferta pracy

QA Engineer

ASTEK PolskaO firmie

550700 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • Java

  • Groovy

  • Kotlin

  • Jenkins

  • Selenium framework

Mile widziane

  • Docker

  • K8S

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz implementacja testów automatycznych

  • Tworzenie oraz wykonywanie kompleksowych planów testowych

  • Zajmiesz się jasną i zwięzłą dokumentacją incydentów

  • Współpraca z programistami w celu rozwiązania wszelkich problemów z produktem

Nasze wymagania

  • Min. 2+ lata doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu testów automatycznych

  • Umiejętność pisania testów w językach JVM (Groovy, Java lub Kotlin) lub Javascript

  • Doświadczenie z Jenkins CI, Linux, Selenium

  • Umiejętność w tworzeniu przejrzystej dokumentacji testowej

  • Doświadczenie z dobrymi praktykami programistycznymi, aby Twoje testy były czyste i łatwe w utrzymaniu

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

Podział czasu pracy
100%

Zdalna

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta

Skład zespołu

  • programista testów automatycznych

Tak pracujemy nad projektem

  • automatyzacja testów

  • testy regresyjne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku

  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia

  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych

  • Szkolenia i treningi

  • Długoterminowe i interesujące projekty

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska

  • Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne