Oferta pracy

QA Engineer

RST

6 00011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Racławicka 2, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • praca zdalna
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

RST

Racławicka 2

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Selenium

  • Git

Mile widziane

  • ISTQB

  • SQL

Twój zakres obowiązków

Będziesz odpowiedzialny za przeprowadzanie bieżących testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych wytwarzanego oprogramowania, utrzymywanie i rozwijanie istniejącej bazy przypadków testowych, przeprowadzanie testów regresywnych, wsparcie wdrożeń, automatyzację testów.

Nasze wymagania

  • test design techniques

  • scripting skills

  • Java

  • Selenium

  • test automation

  • Git .js

  • Jira

  • REST API testing

  • browser developer tools

  • ISTQB

  • SQL

To oferujemy

  • możliwość szybkiego rozwoju dzięki pracy przy dużych i zaawansowanych technologicznie projektach,

  • wymianę doświadczeń w ramach współpracy z zespołami developerskimi,

  • stabilną formę zatrudnienia,

  • umowę o pracę lub B2B,

  • rozwój w zakresie szkoleń IT, kompetencji miękkich,

  • System kafeteryjny My Benefit,

  • Opieka medyczna Luxmed (już od pierwszego dnia pracy).

RST

Dołącz do Mocnej Ekipy RST Software Masters

Jesteśmy polskim software house’m z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży IT. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów informatycznych dla naszych klientów. Współtworzymy _RST Group oraz jesteśmy partnerami Camunda, UiPath oraz AWS. Zapewniamy naszym pracownikom możliwość realizowania się i rozwoju w interesujących, przynoszących wartość dla naszych klientów projektach. W swoich szeregach mamy ponad 150 regular/senior developerów.Pracujemy w metodyce Agile. Mamy płaską strukturę i samoorganizujące się zespoły, które są interdyscyplinarne. Nasi ludzie mają bezpośredni wpływ na rozwój całej organizacji. Na co dzień stawiamy na komunikację i współpracę.

Przewiń do profilu firmy