Ta oferta pracy jest nieaktualna od 466 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

QA Manager

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy pasjonatami, marzycielami, szaleńcami, którzy stworzyli zaledwie kilka lat temu inteligentny, bezprzewodowy system automatyki budynkowej FIBARO - tworząc jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży Smart Home na świecie.

    Jeśli chcesz być twórcą jutra, a nie naśladowcą, rozumiesz świat nowoczesnych technologii lub po prostu masz pomysł jak realizować swoje pasje w pracy - dołącz do nas!

    QA Manager

    Miejsce pracy: Poznań

    Kluczowe zadania:

    • Zarządzanie zespołem testerów,
    • Tworzenie procesów i dokumentacji QA,
    • Nadzorowanie wszystkich aspektów procesu testowania,
    • Opracowanie nowych narzędzi w celu zapewnienia jakości,
    • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie, w tym z zespołem developerskim na każdym etapie wytwarzania produktów,
    • Testowanie aplikacji mobilnych/webowych/embedded/urządzeń.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w opracowywaniu i realizacji przypadków oraz planów testowych,
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
    • Dobra znajomość języka angielskiego (słownictwo techniczne),
    • Analityczne i twórcze myślenie,
    • Umiejętność pracy zadaniowej,
    • Mile wiedziana wiedza z obszaru hi-tech,
    • Mile widziana znajomość środowisk Selenium, JIRA, Confluence, Bamboo.

    Co oferujemy:

    • Codzienny udział w rewolucji Internet Of Things,
    • Szerokie portfolio projektów z branży home intelligence,
    • To Ty wybierasz jak chcesz pracować -umowa o pracę lub B2B,
    • Szkolimy "na miękko" i techniczne,
    • Do you speak English? - wspieramy naukę języka angielskiego,
    • Dbamy o zdrowie oraz aktywność sportową - dofinansujemy opiekę zdrowotną oraz kartę benefit sport,
    • Cieszymy się Twoim szczęściem - otrzymujesz prezent w przypadku ślubu lub narodzin potomstwa,
    • Pracujemy w niebanalnym, pełnym pasji zespole - niekorporacyjna atmosfera to nasz wyróżnik. Po pracy chętnie się integrujemy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów - CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ na dole ogłoszenia.