Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

QA Manual Engineer

Booksy International Sp. z o.o.

umowa o pracę
7 50010 800 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 00013 000 netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • cypress

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie manualne

  • Tworzenie scenariuszy testowych

  • Tworzenie planów testów w oparciu o standardy firmy

  • Analizowanie przypadków testowych, ocena i weryfikacja wymagań

  • Analizowanie i badanie zgodności tworzonych funkcjonalności względem specyfikacji

  • Dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań

  • Zwracanie uwagi na aspekty użyteczności (UX)

  • Współpraca z zespołem analityków i programistów

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w testach web i mobile

  • Umiejętność tworzenia manualnych przypadków testowych, scenariuszy oraz przygotowywania danych testowych

  • Umiejętność realizowania scenariuszy testowych

  • Umiejętność tworzenia raportów i dokumentacji wyników wykonanych testów

  • Umiejętność analizowania dokumentacji technicznej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • nice to have: Umiejętność i chęć rozwoju w kierunku pisania testów automatycznych i tworzenia automatycznych scenariuszy testowych w narzędziu Cypress+JS

To oferujemy

  • wynagrodzenie 9 000 - 13 000 PLN netto (B2B) lub 7 500 - 10 800 PLN brutto (UoP) w zależności od poziomu doświadczenia

  • rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych dog-friendly biur (Warszawa, Bielsko-Biała)

  • pracę w zgranym zespole, zawsze gotowym do pomocy

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku - mamy zespoły w 8 krajach, w tym w USA, Meksyku oraz UK!

  • benefity: prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, ubezpieczenie na życie, darmowe zajęcia online z języka angielskiego, platformę kafeteryjną i wiele wiele więcej :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma kafeteryjna

Booksy to polski startup założony w 2013 r., oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta.

Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Przewiń do profilu firmy