QA Praktyki Wakacyjne

PCMI Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

PCMI Sp. z o.o.

al. Jana Pawła II 39A

Kraków

QA PRAKTYKI WAKACYJNE

Jesteśmy jedną z wiodących firm na rynku dostarczających oprogramowanie dla firm z branży gwarancji rozszerzonych. Główna siedziba firmy znajduje się w USA, posiadamy też odziały w Chiangmai (Tajlandia) oraz w Krakowie. Obecnie do zespołu w Krakowie poszukujemy praktykantów QA.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie przypadków testowych dokumentacji i raportów błędów w oparciu o przedstawione wymagania

  • Projektowanie i wykonywanie testów funkcjonalnych, integracyjnych, akceptacyjnych, wydajnościowych

Wymagania:

  • Student/ka IV lub V roku studów inofmatycznych lub pokrewnych

  • Znajomość przynajmniej dwóch z nastepujacych technologi C#, SQL, js, podstawowa wiedza
    o testowaniu oprogramowania.

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,

Oferujemy:

  • Mozliwość zdobycia doświadczenia pod okiem doświadczonego zespołu testerów

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Elastyczny czas pracy

  • Praktyki trwają miesiąc

  • Możliwość nawiązania współpracy z najlepszymi praktykantami

Benefity

  • możliwość pracy w najnowszych technologiach,
  • atmosferę startupu
  • owocowe poniedziałki
  • pyszną kawę
    i herbatę
  • nowoczesne biuro
  • dobrą lokalizację biura
  • przestrzenny parking
    obok biura
  • brak dresscodu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy