Oferta pracy

QA – Software Tester

allclouds.pl O firmie

allclouds.pl

Jutrzenki 139

Warszawa

Jesteśmy specjalistami w zakresie doradztwa informatycznego i integracji rozwiązań informatycznych. Skupiamy się na biznesie naszych Klientów, by móc im dostarczać optymalnie dopasowane do ich potrzeb, unikalne i budujące przewagę konkurencyjną nowoczesne produkty. Dostarczamy systemy informatyczne umożliwiające cyfrową transformację i chronią bezpieczeństwo danych i zasobów.

Zakres obowiązków:

  • Testowanie oprogramowania;
  • Weryfikacja zgodności produktów z wymaganiami;
  • Tworzenie dokumentacji testowej;
  • Wsparcie Klientów w testach akceptacyjnych.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość zagadnień testowania aplikacji;
  • Certyfikat ISTQB Foundation Level;
  • Min. 2-3 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania;
  • Doświadczenie w raportowaniu defektów oraz współpracy z analitykami i programistami w celu ich rozwiązania;
  • Umiejętność zarówno samodzielnej pracy jak i zespołowej;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

Mile widziane:

  • Znajomość metodyk wytwarzania oprogramowania;
  • Znajomość dowolnego języka programowania oraz relacyjnych baz danych;
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami: JIRA, JMeter, Selenium lub inne.

Oferujemy:

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia – umowa o pracę/umowa o współpracę;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie;
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, uczestnictwa w szkoleniach i certyfikacji;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy