Oferta pracy

QA Specialist

Clearcode

7 00011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • JavaScript

  • Git

Mile widziane

  • Cypress

  • Docker

  • AWS

System operacyjny

O projekcie

Naszą misją jest bycie liderem i partnerem w budowaniu zaawansowanych systemów z obszaru technologii dla reklamy internetowej (AdTech).

Pracujemy w stałym i zgranym zespole, wyznającym zasady whole team approach i shift left. To oznacza, że kładziemy ogromny nacisk na współpracę zespołową i wychodzimy ponad wąskie specjalizacje, przy zachowaniu naprawdę dużej autonomiczności i decyzyjności.

Szukamy do zespołu mądrego QA, która lub który będzie odpowiadać za promowanie dobrych praktyk i wyznaczanie kierunku w obszarze jakości i testowania w naszym zespole.

Twój zakres obowiązków

  • Współpracować z cross-funkcjonalnym zespołem oraz klientem w zakresie testowania, programowania, zbierania wymagań i podziału zadań

  • Tworzyć testy automatyczne i wykonywać manualne

  • Promować dobre praktyki w obszarze jakości

  • Poszerzać swoją wiedzę i kompetencje korzystając z dostępnych możliwości, takich jak dedykowany czas i budżet na rozwój, inicjatywy związane z dzieleniem się wiedzą, meetupy

  • Prowadzić ciekawe dyskusje z naszą super ekipą

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Potrafisz programować w Pythonie lub JavaScript na poziomie wystarczającym do testowania

  • Bardzo dobrze znasz się na metodologii testowania oprogramowania (zakres umiejętności i wiedzy porównywalny do ISTQB)

  • Wykorzystujesz w praktyce Gita

  • Masz doświadczenie z pracą z CI/CD

  • Potrafisz i lubisz pracować w zespole

  • Masz łatwość dzielenia się wiedzą

  • Znasz bardzo dobrze język polski i masz płynny angielski (B2)

  • Doświadczenie w pracy z dowolną chmurą (my najczęściej korzystamy z AWS)

  • Znajomość dowolnego frameworka do testów e2e (np. Cypress)

  • Praktyka w korzystaniu z Dockera

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 7

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • devOps
  • data scientist
  • programista testów automatycznych
  • project manager
  • UI designer
  • UX designer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • BDD

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Wsparcie twojego rozwoju

  • Unikatowa atmosfera

  • Elastyczne formy współpracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Kompleksowa rozmowa rekrutacyjna

3

Opcjonalnie: zadanie rekrutacyjne

Clearcode

Naszą misją jest bycie liderem i partnerem w budowaniu zaawansowanych systemów z obszaru technologii dla reklamy internetowej (AdTech). Jesteśmy partnerami AWS, mamy wyzwania spod znaku przetwarzania dużych ilości danych i pracujemy w nieformalnym klimacie, w autonomicznych zespołach.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego my?

  • Jesteśmy prawdziwym zespołem – wspieramy się i wyznajemy zasadę whole-team approach

  • W naszym sposobie pracy nie ma czasu na to, by NIE dbać o jakość

  • Nie przywiązujemy się do wąskich specjalizacji, zapewniając szersze pole do rozwoju kompetencji

  • Robimy projekty Big Data na serio w obszarze specjalizacji firmy (AdTech/MarTech)

  • Mamy w firmie własny dział R&D

  • Stawiamy na dobry klimat i fajnych ludzi na pokładzie (potwierdzone przez 96% ekipy)

  • Lubimy dzielić się wiedzą (sprawdż nasz meetup IT Depends)

Jeśli do nas dołączysz, będziesz pracować bezpośrednio z:

  • Noemi – odnajduje się najlepiej na backendzie, po pracy mentoruje z Pythona i lutowania. Dba o dobry klimat w zespole i trzymanie się agendy spotkań. W ramach relaksu chodzi po górach lub zwiedza industrialne obiekty.

  • Sebastianem – DevOps, sam definiuje siebie jako najmniej lubianą osobę w zespole, bo na bycie lubianym trzeba sobie jego zdaniem zapracować. Czym? Najlepiej wiedzą, profesjonalną postawą i doświadczeniem.

  • Tomkiem – głównie backendowiec, po godzinach działa też na froncie. Ma doktorat z chemii, ale zakończył karierę akademicką i nareszcie ma czas na warzenie piwa.

  • Marcinem – Python Developerem, który chętnie zgłębia tajniki DevOps. Poza pracą uwielbia aktywnie spędzać czas chodząc na siłownie lub jeżdżąc na rowerze w górach.

  • Michałem – Frontend Developerem, który lubi grzebać w backendzie z nadzieją, że kiedyś zostanie fullstackiem. Zimą jeździ na łyżwach, latem na rolkach. W międzyczasie ogląda wyścigi Formuły 1.

  • Mateuszem – Python developerem z zamiłowaniem do tworzenia API, który chciałby spróbować swoich sił z językiem Go. Wolne chwile lubi spędzać gotując, w szczególności azjatyckie zupy, oraz jeżdżąc na rolkach.

  • Arkiem – Frontend developer kochający poznawanie nowych technologiii i frameworków. Po pracy głównie spędza czas aktywnie, ale lubi też pograć w szachy oraz planszówki.

  • Zuzą – Full Stack Data Scientist, która twierdzi, że data science nie kończy się na wytrenowaniu modelu – należy go również zaimplementować na produkcji i utrzymywać. W wolnym czasie organizuje meetupy, spędza czas w lasach i górach lub gra w city buildery.