Logo Pracuj.pl

QA Specialist - Manualny Tester Oprogramowania

Wunderman Thompson Technology Katowice Sp. z o.o.O firmie

6 000–9 000
brutto / mies.
  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Będziesz częscią zespołu, który bierze udział w realizacji interesujących, ale i wymagających projektów dla klientów Wunderman Thompson Technology Katowice.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań projektowych pod kątem procesu testowego
  • Wsparcie podczas definiowania Acceptance Criteria oraz późniejsza weryfikacja sposobu ich implementacji
  • Estymowanie czasu, złożoności i zależności zadań projektowych
  • Projektowanie i wykonywanie przypadków testowych przy użyciu narzędzi do zarządzania testami
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych oraz niefunkcjonalnych aplikacji webowej
  • Koordynowanie procesu testowania na każdym etapie projektu
  • Tworzenie dokumentacji testowej (Test Plan, Test Report, User Manual, itp.)
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym
  • Dbanie o jakość oprogramowania poprzez stosowanie dobrych praktyk i procesów
  • Sygnalizowanie zagrożeń w zakresie wykonywanych zadań do lidera projektu / managera projektu
  • Pomoc zespołowi Pre-Sales w procesach przedsprzedażowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w testowaniu aplikacji webowych
  • Praktyczna wiedza z zakresu testów funkcjonalnych (Integration, UI, Regression, Smoke, Exploratory, System) oraz niefunkcjonalnych (Compatibility)
  • Znajomość JIRA, Confluence
  • Znajomość narzędzi do zarządzania testami (Zephyr, Testrail)
  • Znajomość narzędzi CI (TeamCity, Jenkins)
  • Posiadanie certyfikatu: ISTQB Foundation Level
  • Język angielski - komunikatywny w mowie i piśmie
  • Rzetelność i dociekliwość
  • Dbałość o szczegóły
  • Komunikatywność

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu testów niefunkcjonalnych (Load, Usability, Accessibility, Security)
  • Znajomość standardów W3C
  • Znajomość języka programowania C#
  • Wiedza z zakresu automatyzacji testów przy użyciu Selenium WebDriver
  • Znajomość CMS: Episerver, Sitecore, Adobe Experience Menagaer
  • Znajomość narzędzi wspierających proces testowania (BrowserStack, Postman, WAVE, NVDA, OWASP ZAP, K6, Screaming Frog)

Podział czasu pracy

45%

Testy funkcjonalne

20%

Testy niefunkcjonalne

15%

Samorozwój

10%

Zbieranie wymagań

10%

Tworzenie dokumentacji technicznej

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • tester manualny
  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy regresyjne
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę ze świetnym zespołem profesjonalistów w swobodnej atmosferze
  • Dofinansowanie aktywności fizycznych
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Międzynarodowe projekty
  • Możliwość podszkolenia znajomości języka obcego
  • Imprezy firmowe, chillout room
  • Świeże owoce i warzywa

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa kwalifikacyjna

2

Zadanie techniczne do wykonania

3

Decyzja o zatrudnieniu

Wunderman Thompson Technology Katowice Sp. z o.o.

Cześć, jesteśmy Wunderman Thompson Technology Katowice! Tworzymy interaktywną agencję, która dzięki połączeniu najnowszych technologii z kreatywnym myśleniem, dostarcza klientom prawdziwie innowacyjne rozwiązania. Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji webowych oraz mobilnych, często oferując także usługi z zakresu digital marketingu. Wśród naszych specjalistów znajdują się zarówno back-end i front-end developerzy, manualni testerzy, jak i designerzy.

Odpowiadamy na potrzeby marek w sposób kompleksowy, dlatego lubimy mówić o sobie „digital full service agency”. Każdy projekt wieńczymy pytaniem „czy to działa”, bo wiemy, że zadawanie właściwych pytań to gwarancja sukcesu. Jesteśmy częścią grupy WPP. To dla klienta gwarancja stabilności i jakości.

Poznaj nas lepiej: https://www.wundermanthompson.com/

QA Specialist - Manualny Tester Oprogramowania, Katowice