Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

QA Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie poszukujemy:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Założona w 1926 roku Grupa Publicis jest trzecią największą grupą komunikacyjną na świecie. Dzięki unikalnemu połączeniu kreatywności i technologii, jesteśmy liderem zmian transformacji biznesowej.

    Publicis Commerce jest naszą marką dedykowaną rozwojowi oferty eCommerce dla międzynarodowych i lokalnych Klientów z obszaru CPG, elektroniki użytkowej, retail, premium i finansów. Dostarcza usługi z zakresu badania zachowań konsumenckich w ekosystemie eCommerce, projektowania, produkcji i audytu contentu eCommerce oraz projektowania i wdrożeń technologicznych platform omnichannel oraz generowania ruchu i optymalizacji sprzedaży w obrębie sklepów internetowych.

    Opis stanowiska

    • projektowanie i wykonywanie testów ręcznych i / lub automatycznych
    • raportowanie wyników
    • rozwój procesu testowania
    • udział w implementacji oprogramowania (we współpracy z programistami)

    Kwalifikacje

    • minimum 2 letnie doświadczenie w wykonywaniu ręcznego (lub automatycznego) testowania oprogramowania
    • umiejętność projektowania, pisania i wdrażania scenariuszy testowych
    • znajomość metodologii i narzędzi testowania
    • umiejętność dokumentowania pracy
    • znajomość języka angielskiego

    Mile widziane

    • umiejętność pisania testów automatycznych
    • doświadczenie w pracy z Agile / SCRUM
    • doświadczenie w pracy z Jira

    Oferujemy

    • pracę nad nowoczesnymi aplikacjami SPA
    • przestrzeń do wprowadzenia nowych pomysłów, rozwiązań i technologii
    • pracę z w przyjaznym i otwartym zespole
    • duży stopień niezależności
    • dużo nowego kodu do napisania
    • pracę nad unikalnymi projektami dla największych klientów na rynku