Oferta pracy

TQA/1_2021

QA Test Automation Engineer

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.AO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 21 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • TypeScript

  • JavaScript

  • Docker

  • WebSockets

  • Git

Mile widziane

  • UDP

  • TCP

  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie narzędzi do automatycznego testowania oraz opracowania dokumentacji,

  • projektowanie procesu automatyzacji testów,

  • przygotowanie narzędzi: oprogramowanie, skrypty do automatycznego testowania,

  • identyfikacja i raportowanie błędów w zakresie realizowanych testów,

  • identyfikacja problemów z jakością kodu,

  • współpraca z zespołem programistów w celu wypracowania najlepszych rozwiązań problemów,

  • współpraca z zespołem architektów, programistów oraz testerów w celu zapewnienia jakości wytwarzanego oprogramowania,

  • współpraca w zakresie przygotowywania specyfikacji technicznych i wymagań w obszarze testów,

  • wsparcie w przygotowaniu dokumentacji technicznej wytworzonych narzędzi programistycznych, skryptów do testów w zakresie uzgodnionych funkcji i mechanizmów systemu transakcyjnego,

  • przygotowanie scenariuszy testowych,

  • udział w procesie testowania systemów.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość TypeScript, JavaScript,

  • znajomość Docker, WebSockets,

  • doświadczenie w zagadnieniach Performance, Functional testing, Test automation, Message queues,

  • znajomość narzędzi i zagadnień testowania graficznego interfejsu użytkownika,

  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT.

  • doświadczenie w testowaniu oprogramowania opartego o języki niskopoziomowe,

  • znajomość UDP, TCP, Linux.

To oferujemy

  • ciekawe doświadczenie w pracy nad wytworzeniem nowoczesnej Platformy Transakcyjnej,

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B,

  • wynagrodzenie w przedziale 13 000 - 18 000 zł brutto przy umowie o pracę,

  • ciekawą pracę w środowisku rynku kapitałowego,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjny system wynagradzania,

  • dostęp do szkoleń, konferencji, kursów,

  • bogaty pakiet benefitów (pakiet kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE),

  • możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny