Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

QA Tester

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-01-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Experis jest globalną firmą doradztwa personalnego, adresowaną do specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Wykorzystując potencjał kandydatów zapewniamy im wszechstronny rozwój zawodowy, łącząc ich z wiodącymi na rynku pracodawcami. Każdą technologię można kupić, ale prawdziwą wartością w biznesie są ludzie. Pozwól nam pomóc w rozwoju Twojej zawodowej przyszłości.
    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

    QA Tester

    Miejsce pracy: Gdynia |

    Dla naszego klienta, globalnego dostawcy rozwiązań IT, poszukujemy:

    QA Tester

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
    • Nowoczesne biuro blisko centrum Katowic
    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej firmie
    • Stabilny projekt i dynamiczne środowisko pracy
    • Wyjścia i imprezy integracyjne
    • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
    • Przyjazny dress code
    • Program polecania pracowników i bonusy

    Opis Stanowiska:

    • Testy systemów ubezpieczeniowych i finansowych
    • Wykonywanie testów funkcjonalnych, niefunkcjonalnych, integracyjnych, systemowych, regresji w trybie manualnym
    • Wykonywanie testów usług sieciowych (web service) SOAP i REST
    • Tworzenie przypadków i scenariuszy testowych w oparciu o wymagania i analizę
    • Analiza uzyskanych wyników oraz raportowanie przebiegu testów
    • Koordynowanie naprawy błędów oraz wykonywanie retestów

    Wymagania:

    • Znajomość zagadnień związanych testowaniem i metodami testów oprogramowania
    • Znajomość narzędzi wspierających i raportujących testowanie
    • Umiejętność analitycznego myślenia, diagnozowania i wyszukiwania usterek logicznych i  technicznych w programie
    • Umiejętność tworzenia dokumentacji testowej (scenariusze testowe, opisy błędów, itp.)
    • Umiejętność testowania usług SOAP i REST (np. przy użyciu sopaUI)
    • Umiejętność posługiwania się SQL
    • Umiejętność pracy w zespole i chęć pozyskania nowej
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Oferta dotyczy pracy stałej
    Agencja zatrudnienia nr 412
    bottomopisopisopisopisopisopisopisopisopis