Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

QA Tester Manualny

Sky-Shop.pl

  • Cegielniana 4A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Sky-Shop.pl

Cegielniana 4A

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MySQL

  • Jira

Mile widziane

  • Git

  • Test Automation

  • REST API

  • Docker

O projekcie

Będziesz pracować przy jednym dużym projekcie e-commerce jakim jest platforma sklepów internetowych Sky-Shop.pl a dokładnie będziesz przeprowadzać testy manualne nowych funkcjonalności, modułów i integracji, będziesz również wyszukiwał weryfikował zgłoszone błędy przez Klientów oraz testował i weryfikował zrealizowane projekty i strony www.

Będziesz mieć przyjemność pracować i współpracować w dziale IT z programistami, Project Managerem oraz testerami. Pracujemy w Scrumie.

Będziesz miał również możliwość pracy z "przemoBB" czyli twórcą skryptu "phpBB by Przemo" z którego w latach świetności korzystało ponad 20tyś. for internetowych.

Jednocześnie będziesz miał realny wpływ na rozwój oprogramowania jak i firmy, doceniamy i z chęcią słuchamy wszelkich pomysłów :)

Twój zakres obowiązków

  • Testy aplikacji webowej - platforma Sky-Shop oraz aplikacji mobilnej

  • Projektowanie i planowanie scenariuszy oraz przypadków testowych

  • Raportowanie błędów oraz ich analiza

  • Ścisła współpraca z zespołem programistów, product managerów i testerów

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy komercyjnej

  • Umiejętność tworzenia scenariuszy testowych

  • Znajomość zasad testowania, technik testowych i metodyk testowych

  • Praktyczna znajomość narzędzi do zarządzania testami (preferowana Jira)

  • Znajomość tworzenia zapytań SQL

  • Znajomość tematyki komunikacji poprzez API

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność oraz proaktywność

  • Znajomość technologii REST

  • Doświadczenie w pracy z GIT-em

  • Podstawowe doświadczenie w automatyzacji testów

To oferujemy

  • Pełny etat - Umowa o Pracę lub B2B

  • Premie kwartalne i bonusy

  • Pracę przy jednym stałym dużym projekcie e-commerce

  • Elastyczne godziny pracy

  • Biuro w Krakowie (tymczasowo praca zdalna, po COVID praca z biura lub hybrydowo)

  • Niezbędne narzędzia pracy w tym 2 monitory (opcjonalnie również Mac)

  • Praca od poniedziałku do piątku - w weekend święty spokój

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Prywatna Opieka Medyczna i opcjonalne ubezpieczenie grupowe

  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy

  • Wypady integracyjne np. : paintball, gokarty, kręgle, piwo itp. (przed i po COVID)

  • Pyszną kawę, herbata, słodycze, soki, lody w lecie i inne

  • Chill pufa, Xbox z grami

  • Przyjazną, koleżeńską atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

Sky-Shop.pl

Sky-Shop to oprogramowanie sklepów internetowych które powstało w 2009 roku, działające w modelu SaaS. Do tej pory ze Sky-Shop.pl skorzystało ponad 35 000 Klientów. Nasz zespół tworzą pasjonaci, którzy wspólnie pracują nad wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań, odpowiadających na potrzeby dynamicznie rosnącej branży e-commerce. Pomysłodawcą i twórcą oprogramowania jest Przemysław Matoga, znany jako autor skryptu phpBB by Przemo, z którego niegdyś korzystało ponad 20 tysięcy forów internetowych. Dzięki autorskim pomysłom i ciekawym funkcjom, nasza platforma zastała doceniona w konkursie Ekomersy 2016, zdobywając podium w kategorii najlepsze oprogramowanie sklepów internetowych. Poszukujemy otwartych na nowe wyzwania osób z pasją, pragnących rozwijać zaawansowane projekty i aktywnie uczestniczyć w procesie ich tworzenia.

U nas nie będziesz się nudził.

Przewiń do profilu firmy