Oferta pracy

QA - Tester Manualny

Droptica Sp. z o.o.O firmie

3 9004 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Duńska 9, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Droptica Sp. z o.o.

Duńska 9

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie raportów z testów,

  • obsługa oraz wsparcie testów akceptacyjnych (UAT),

  • współpraca z deweloperami i analitykami przy tworzeniu specyfikacji dla nowych funkcjonalności,

  • tworzenie scenariuszy testowych,

  • tworzenie przypadków testowych oraz ich analiza,

  • zapewnianie najlepszej jakości testów,

  • raportowanie błędów,

  • dbanie o odpowiednią jakość projektu.

Nasze wymagania

  • znajomość procesu i metodologii testowania,

  • znajomość procesu tworzenia i rozwijania oprogramowania,

  • doświadczenie w testowaniu serwisów internetowych min. 1 rok

  • umiejętności tworzenia dokumentacji oraz scenariuszy testowych,

  • znajomość zagadnień dotyczących webdevelopmentu w stopniu pozwalającym na skuteczną pracę z zespołem developerskim oraz umiejętność

  • przedstawienia zagadnień technicznych,

  • znajomości programów do śledzenia błędów i zarządzania projektami (np. Jira),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Mile widziane

  • doświadczenie w pisaniu testów automatycznych,

  • znajomość systemów operacyjnych rodziny Linux,

  • certyfikat ISTQB Foundation Level

  • znajomość Drupala.

To oferujemy

  • praca z klientami z całego świata,

  • praca w jednej z najlepszych firm w skali światowej wdrażających serwisy oparte o Drupala,

  • regularna nauka - firma rośnie i rozwija się bardzo szybko, a z nią pracownicy. Dostęp do licznych materiałów szkoleniowych, treningów, specjalistycznych książek,

  • wpływ na rozwój firmy,

  • bezkompromisowa jakość pracy,

  • elastyczne godziny pracy, możliwość pogodzenia pracy i nauki, hobby i życia osobistego,

  • komfortowe miejsce pracy i wysokiej jakości sprzęt,

  • wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu, miła atmosfera i częste spotkania integracyjne,

  • poczucie bezpieczeństwa i stabilności, jasne zasady (Ty wybierasz sposób rozliczeń i ile godzin pracujesz),

  • pomoc w relokacji i praca częściowo zdalna,

  • karta Multisport i możliwość skorzystania z opieki medycznej (PZU),

  • możliwość aktywnego rozwijania i popularyzacji oprogramowania OpenSource.

  • Miejsce: Wrocław, Gdańsk, Rzeszów, Toruń

  • Wynagrodzenie: B2B: 3900 - 4500 netto (lub odpowiednik na UoP, UZ)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne