QA/ Tester oprogramowania

Blachotrapez

  • Myślenice

    Myślenice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Selenium

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie planów testów w oparciu o specyfikację produktu.

  • Tworzenie testów automatycznych systemu oraz wykonywanie testów manualnych obszarów nie pokrytych testami automatycznymi.

  • Raportowanie błędów, z ustalaniem ich ważności oraz sugerowaniem priorytetów dla wykrytych błędów.

  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

  • Utrzymywanie oraz rozwój środowiska testowego.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania.

  • Znajomość języka SQL.

  • Znajomość HTML/XHTML, selektorów CSS, XPath.

  • Znajomość zagadnień sieciowych.

  • Znajomość języka Java, pozwalająca na pisanie testów integracyjnych.

  • Doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych z wykorzystaniem technologii Selenium WebDriver, TestNG, REST-Assured

  • Doświadczenie w tworzeniu i wykonywaniu testów wydajnościowych - preferowany JMeter

  • Znajomość systemu ERP Comarch CDN XL będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT.

  • Znajomość zasad oraz konfiguracji procesów CI/CD od strony testów systemu.

  • Język angielski na poziomie pozwalającym na czytanie i tworzenie dokumentacji technic.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • programista testów automatycznych
  • tester manualny

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjny pakiet szkoleń

  • pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy

  • zniżki na produkty firmowe, ciekawe oferty od biznesowych partnerów

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Dołącz do nas :)

  • Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji z podaniem wybranej miejscowości. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

  • Przesłanych CV nie zwracamy. Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą

Pracuj z nami w świetnym miejscu pracy – Blachotrapez!

Jesteśmy #TEAMBlachotrapez zespołem ludzi z pasją. Dzięki swojej pracy tworzymy jedną z największych polskich spółek w branży budowlanej. Nasze produkty można znaleźć w 200 własnych placówkach handlowych oraz u ponad 2000 dystrybutorów w Europie, Kanadzie, USA, Azji oraz Afryce.

Naszą siłą jest Grupa Blachotrapez. Ponad tysiąc różnorodnych osobowości oraz pięć nowoczesnych marek: Revolt Energy – instalacje PV, KROP – systemy rynnowe i podsufitka dachowa, Gard – ogrodzenia, Solid Steel – pokrycia z kruszywem skalnym oraz PVex – hurtownia komponentów OZE.

Jak wygląda nasza codzienność?

Swój dzień zaczynamy z dobrą energią i również z taką go kończymy! Co nam w tym pomaga? Nie tylko atmosfera, ale i szerokie możliwości rozwoju. Wzajemnie inspirujemy się do działania, wspieramy w nowych inicjatywach, a w wolnym czasie –rozwijamy swoje pasje!

Stawiamy na wysoką kulturę organizacyjną za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym Certyfikatem przyznanym przez Instytut Great Place to Work® Polska. Mówią o nas, że jesteśmy naprawdę świetnym miejscem pracy.

Postaw na ROZWÓJ – Mamy to w DNA!

Jeśli stawiasz na kreatywną pracę, możliwości pozyskania nowego doświadczenia, chętnie uczestniczysz w nowych projektach i szkoleniach – witaj w Blachotrapez!

Zapraszamy do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy