Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

QC Manager

AZZ WSI Sp. z o.o.

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesami kontroli jakości procesu spawania i napawania

  • Efektywne planowanie, organizowanie oraz koordynowanie pracy Działu Kontroli Jakości (w zakładzie w Radomiu oraz na projektach wyjazdowych)

  • Wyznaczanie celów, motywowanie i dbanie o rozwój podległych pracowników

  • Dbanie o rzetelną realizację prac zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardami

  • Sprawne i skuteczne reagowaniem na niezgodności jakościowe (aktywny udział w procesach reklamacji), nadzorowanie dochodzeń w obszarze Kontroli Jakości, produkcji, podejmowanie działań służących zapobieganiu powtarzania się niezgodności

  • Utrzymywanie zgodności dokumentacji i procesów z obowiązującymi systemami jakości oraz certyfikacjami ASME, ISO3834, SCC(VCA), NBIB-R, ISO9001 oraz PED – 2014/68/WE

  • Przygotowywanie i reprezentowanie firmy podczas audytów certyfikacyjnych

  • Zapewnienie zgodności z procedurami kontrolnymi w zakresie badania surowców, wyrobów gotowych, produktów na etapie transferu technologii

  • Utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami firmy

  • Budowanie świadomości dotyczącej Polityki Jakości wśród pracowników firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym w branży spawalniczej

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Znajomość aktualnych norm i przepisów EN, UDT, VdTÜV Merkblatt, (znajomość wymagań ASME mile widziana)

  • Certyfikat 2 - go stopnia w zakresie badań VT i PT

  • Certyfikat IWE/EWE/IWI-C wskazany

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office (szczególnie Excel)

  • Wiedza w zakresie metod stosowanych w remontach, wymianach i modernizacjach związanych z przemysłem elektroenergetycznym lub metalurgicznym (technologie spawalnicze)

To oferujemy

  • Interesującą pracę pełną wyzwań

  • Pracę w nowocześniejszym Centrum Spawalnictwa w Polsce

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz nastawienie na długoterminową współpracę

  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju osobistego (kursy, szkolenia)

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się biznesie

Jesteśmy częścią grupy AZZ z oddziałami w USA, Kanadzie, Brazylii, Chinach oraz w Polsce i Niderlandach. Od ponad 40 lat dostarczamy rozwiązania w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych, spawania, napawania oraz usług inżynieryjnych na potrzeby naszych klientów na całym świecie.

Jako AZZ Specialty Welding Europe z oddziałami w Radomiu (Polska) i w Hellevoetsluis (Niderlandy) działamy od 15 lat realizując projekty zarówno w naszym radomskim zakładzie, jak i bezpośrednio na obiektach naszych klientów na całym świecie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom bezpieczne, wydajne i terminowe usługi w najwyższej jakości i za pośrednictwem profesjonalnego zespołu.

Przewiń do profilu firmy