Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Quality Assurance Coordinator

  • Gniewino (pow. wejherowski), pomorskie
  • Specjalista
  • 03.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Gniewino (pow. wejherowski)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (technologia żywności, towaroznawstwo)
  • co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkującej żywność
  • znajomość przepisów prawa żywnościowego polskiego i europejskiego
  • bardzo dobra znajomość systemu HACCP, systemów FSSC 22000, IFS, BRC
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność (czasowe oddelegowanie do pracy w fabryce w Norwegii)
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność
  • komunikatywność i współdziałanie

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie i doskonalenie systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności IFS, BRC, FSSC 22000
  • nadzorowanie i analiza wyników badań laboratoryjnych wewnętrznych i zewnętrznych
  • tworzenie specyfikacji wyrobów gotowych i składników do produkcji
  • prowadzenie procesu akceptacji surowców, materiałów i opakowań do produkcji
  • nadzorowanie okresów przydatności surowców, opakowań i wyrobów gotowych
  • nadzorowanie reklamacji
  • nadzorowanie identyfikowalności produkcji
  • ustalanie i monitorowanie krytycznych punktów kontroli oraz wskaźników jakościowych
  • prowadzenie nadzoru nad wyrobem niezgodnym, działaniami korygującymi i zapobiegawczymi
  • prowadzenie nadzoru nad zasadami prowadzenia dokumentacji systemów jakościowych oraz opracowanie raportów i analiz
  • uczestnictwo w auditach zewnętrznych oraz przeprowadzanie auditów wewnętrznych i niezbędnych szkoleń
  • udział w projektach dotyczących procesów jakościowych

Oferta:

  • pakiet socjalny (w tym partycypacja w kosztach dojazdu do pracy)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • międzynarodowe środowisko pracy
Thai Union Poland sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości konserw i prezerw rybnych marki King Oscar. Wchodzi w skład międzynarodowego koncernu Thai Union Group. TUG jest światowym ekspertem w branży rybnej dostarczając wysokiej jakości, bezpieczne i cenione produkty klientom na całym świecie od blisko 40 lat. W Thai Union Poland sp. z o.o. zatrudniamy ponad 500 pracowników.
top
top

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV
za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Będąc członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji, w relacjach z kandydatami kierujemy się Kodeksem Dobrych Praktyk w Rekrutacji

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się