Ta oferta pracy jest nieaktualna od 264 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Quality Assurance Engineer

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

    Miasto: Łódź
    3094/QA/LODZ/2018

    Obowiązki:

    • Tworzenie automatyzacji testów i ich wykonywanie (SW i HW)
    • Przygotowywanie skryptów automatyzujących proces testowy
    • Przygotowywanie scenariuszy testowych
    • Przeprowadzanie testów regresyjnych

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w testowaniu
    • Dobra znajomość minimum jednego języka programowania (idealny Kandydat ma doświadczenie z językami skryptowymi, jednak nie jest to warunek konieczny)
    • Znajomość metodologii, procesów i narzędzi związanych z testowaniem automatycznym
    • Dobra znajomość s.o. Linux
    • Dobra znajomość j. angielskiego

    Dodatkowym atutem będą:

    • Doświadczenie w testowaniu hardware’u
    • Znajomość zagadnień związanych z sieciami (LAN, SAN)
    • Znajomość Robot Framework, ScalaTest oraz Jira/Confluence
    • Certyfikat ISTQB (poziom podstawowy)

    Klient oferuje:

    • Pakiet socjalny i benefity pracownicze (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, karta lunchowa)
    • Program treningowy (IT & soft skills)
    • Przyjazne środowisko pracy
    • Elastyczne godziny pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.