Logo Pracuj.pl

Quality Assurance Engineer

Simplicity RecruitmentO firmie

umowa o pracę
10 000–12 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
14 000–16 000
netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest jeden z liderów polskiej branży automotive zajmujący się dystrybucją części samochodowych. W związku z intensywnym rozwojem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Quality Assurance Engineer, która dołączy do zespołu pracującego nad platformą umożliwiającą sprawną komunikację pomiędzy warsztatami samochodowymi oraz ich klientami – rezerwację terminów, wymianę informacji o stanie pojazdu, wsparcie całego procesu serwisowego. Nasz klient zapewnia rozwojowe i profesjonalne środowisko pracy, z możliwościami nauki poprzez wdrażanie nowych rozwiązań.

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • Selenium

  • Postman

  • Jmeter

Mile widziane

  • C#

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • Manualne testowanie nowych funkcjonalności
  • Projektowanie, tworzenie i przeprowadzanie testów automatycznych
  • Tworzenie strategii testów automatycznych
  • Monitorowanie i analiza przeprowadzanych testów

Wymagania pracodawcy

  • Min. 3 letnie doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych, automatycznych oraz wydajnościowych (performance)
  • Doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych
  • Dobra znajomość narzędzi: Selenium Webdriver/Cypress, Postman, Jmeter
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, analityczne myślenie

  • Podstawowa znajomość: C#, Javascript, relacyjnych baz danych, architektury mikroserwisowej

Organizacja pracy

Sposób pracy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Pracodawca oferuje

  • Możliwość pracy w rozwojowym środowisku, nastawionym na profesjonalizm, zaangażowanie i zespołowość
  • Wsparcie doświadczonego, skutecznego zespołu specjalistów ze Skandynawii
  • Umowę o pracę lub kontakt B2B w zależności od preferencji kandydata
  • Pakiet benefitów dostosowanych do pracownika, zawierający m.in. pracę w 100% zdalną oraz płatny urlop przy B2B

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Quality Assurance Engineer, mazowieckie